Zębaty pompy SCHERZINGER

Pompy zębate zaliczane są do wyjątkowej kategorii pomp. Są urządzeniami najbardziej popularnymi w branży, których nieskomplikowana konstrukcja oraz niezawodność umożliwiają stosowanie ich w wielu odmiennych celach. Znajdziecie je zarówno w firmach o produkcyjnym charakterze, jak i w miejscach o komercyjnym przeznaczeniu. Wykorzystywane są w układach centralnego smarowania oraz w różnego rodzaju instalacjach, w których mamy do czynienia z tak zwanym zamkniętym obiegiem cieczy. Dlaczego warto się na nie zdecydować, co powinniście wiedzieć o samej marce SCHERZINGER, jakie rodzaje pomp zębatych wyróżniamy, a także, gdzie dokładnie znalazły one zastosowanie? Już wyjaśniamy! Jeżeli interesuje Was taka tematyka, zapraszamy do dalszej lektury!

SCHERZINGER – czy warto interesować się pompami tej marki?

Zdecydowanie TAK! Marka SCHERZINGER pochodzi prosto zza naszej zachodniej granicy, czyli z Niemiec. Na tle konkurencji wyróżnia się ona swoim osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji pomp zębowych. Jest ona niesamowicie cenioną przez branżę przemysłową marką. Znajdujące się w jej asortymencie pompy SCHERZINGER to urządzenia, które można opisać w trzech słowach:

  • trwałość,
  • niezawodność,
  • wszechstronność.

Najwyższa jakość oferowanych przez firmę SCHERZINGER produktów to wypadkowa wiedzy, doświadczenia, umiejętności i najlepszych komponentów. Firma ma w swojej ofercie mnóstwo przeróżnych rozwiązań, które przydają się do dozowania ciekłego medium oraz wymuszania jego obiegu.

Pompy niemieckiego producenta SCHERZINGER to urządzenia posiadające swoich fanów na całym świecie. Wiele firm, z różnych sektorów przemysłu, nie wyobraża już sobie swojego funkcjonowania bez nich.

Rodzaje pomp zębatych

Pompy zębate dzielimy na te:

  • o zazębieniu wewnętrznym,
  • o zazębieniu zewnętrznym,
  • jednokierunkowe.

Ze względu na rodzaj ich uszczelnienia, podzielono je natomiast na:

  • pompy zębate chemoodporne,
  • pompy zębate hydrauliczne.

Zastosowanie pomp zębatych SCHERZINGER

Na to, gdzie można stosować konkretny model pomp zębatych z asortymentu SCHERZINGER wpływają m.in. ich konstrukcja bądź materiał. Podchodząc do tematu ogólnie, można powiedzieć, że pompy zębate SCHERZINGER znalazły zastosowanie w transporcie bądź dozowaniu mediów o różnym poziomie lepkości oraz o różnym stopniu agresywności. Stosuje się je w instalacjach, w których konieczna jest nieustanna pracy pompującej ciecz pompy, np. w centralnych układach smarowania lub w układach zasilania palników olejem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ