Czy odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet Samsung sprawdzi się w dużym mieszkaniu

Podobnie jak w przypadku wielu innych dziedzin życia, tak i w zakresie sprzątania pojawia się coraz więcej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które mają nam ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków. Z powodzeniem możemy do nich zaliczyć bezprzewodowe odkurzacze stojące, które coraz częściej zastępują nam w domach swoje klasyczne odpowiedniki. Jednym z nich jest Bespoke Jet Samsung. Jak ten model sprawuje się na większych metrażach?

Bespoke Jet Samsung – specyfikacja

Bespoke Jet Samsung to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, do którego możemy dokupić dedykowaną stację czyszczącą. Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że urządzenie na bieżąco opróżnia swój pojemnik na kurz, wobec czego co jakiś czas musimy jedynie usunąć zanieczyszczenia zgromadzone w worku umieszczonym w stacji. Dzieje się to za sprawą zaledwie jednego przycisku, a zastosowana technologia Air Pulse™ sprawia, że nie musimy się obawiać o cząsteczki kurzu, które mogłyby z powrotem przedostać się na podłogę.

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet łączy w sobie ekonomiczność, wygodę i skuteczność. Mimo że został wyposażony w silnik o mocy sięgającej nawet do 580 W, nie jest urządzeniem ciężkim ani trudnym w obsłudze. Jego waga jest na tyle niewielka, że możemy swobodnie manewrować nim jedną ręką, a nawet podnosić go powyżej głowy.

W zależności od konkretnego modelu, odkurzacz stojący Bespoke Jet można nabyć w zestawie z końcówką myjącą Spray Spinning Sweeper. Jeśli zatem chcemy skrócić czas sprzątania do minimum i wykorzystać go na jakieś przyjemniejsze zajęcia, ten sprzęt może być dobrym rozwiązaniem. Z jego pomocą nie tylko odkurzymy, ale także umyjemy powierzchnię, bez względu na to, jakiego materiału użyto do wykończenia naszej podłogi.

Odkurzacz bezprzewodowy a duży metraż

Jak wiadomo, odkurzacz bezprzewodowy Samsung Bespoke Jet – podobnie jak inne urządzenia tego typu – daje nam duży komfort w postaci braku przewodu. Nie musimy zatem manewrować po pomieszczeniu, uważając, by nie zaplątać się w kabel ani szukać najbliżej znajdującego się gniazdka. Takie odkurzacze stojące posiadają baterie, dzięki którym możliwa jest bezproblemowa praca.

Co jednak w przypadku, kiedy metraż naszego mieszkania jest dość spory lub co więcej: posiadamy dom? Czy rzeczywiście odkurzacze bezprzewodowe sprawdzą się na dużych powierzchniach? Tak, jeśli dokonamy właściwego wyboru. Wspomniany Bespoke Jet Samsung w wersji complete i w wersji pet może pracować bez ładowania nawet do 60 minut, z kolei warianty complete extra i pro extra działają nawet do 120 minut! Już godzina przeznaczona wyłącznie na sprzątanie powinna nam w zupełności wystarczyć, aby odkurzyć lub wyczyścić podłogę w każdym pomieszczeniu. Nie musimy się więc obawiać, że odkurzacz się rozładuje w trakcie porządków.

Warto też dodać, że bardzo często odkurzacz stojący posiada w zestawie specjalne elektroszczotki, które umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Nie da się ukryć, że łatwiej będzie nam oczyścić powierzchnię nawet pod meblami czy w niewielkich zakamarkach, mając do dyspozycji właśnie takie urządzenie.

 

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ