Wybór dewelopera w Lublinie

Wybór i zakup mieszkania to trudny proces. Wymaga podjęcia wielu małych i dużych decyzji, które i tak nie dają gwarancji, że wszystko przebiegnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Żeby uniknąć ryzyka niestabilnej ceny nieruchomości lub nieterminowej realizacji warto wybrać profesjonalnego dewelopera.

Takim niewątpliwie jest Żagiel Dom. Ponad 23-letnie doświadczenie i więcej niż 850 oddanych mieszkań to liczby, które wzbudzają zaufanie. Firma zapracowała sobie na nie jednak przede wszystkim dotrzymywaniem terminów i warunków umowy. Kupując mieszkanie od dewelopera Żagiel Dom możemy być pewni, że jego cena nie wzrośnie ze względu na dodatkowe koszty pojawiające się nagle w trakcie budowy.

Obecnie firma realizuje 6 projektów:

Ø  Osiedle activeCITY w Lublinie przy ul. Domeyki – kompleks 10 budynków z dala od miejskiego zgiełku, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. Rozpoczyna się pierwszy etap budowy, w którym powstaną 3 budynki mieszkalne ze 127 funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchni od 26 do 92m2 oraz 2 lokale usługowe.

Ø  Osiedle inCITY w Lublinie przy ul. Gęsiej – zespół 5 budynków mieszkalnych na Węglinie Południowym ze 163 mieszkaniami i lokalami usługowymi. Pozostało 7 ostatnich wolnych mieszkań o wysokim standardzie wykończenia, z balkonami.

Ø  Apartamenty Kopernika w Puławach – 2 czterokondygnacyjne budynki z mieszkaniami o eleganckiej architekturze z dużymi balkonami i podziemnymi garażami.

Ø  Inwestycja w Puławach przy ul. Kościuszki 21 – nowoczesny budynek w pobliżu centrum z 14 mieszkaniami 3-pokojowymi o powierzchni 56-57m2. Istnieje możliwość powiększenia mieszkania o czwarty pokój (uzyskując ok. 75m2 całkowitej powierzchni). Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska i garaż. Pozostało 6 wolnych mieszkań.

Ø  Apartamenty Parkowe przy ul. Księżnej Izabeli 3 w Puławach – nowoczesny budynek mieszkalny w sąsiedztwie Parku Czartoryskich z 53 mieszkaniami o powierzchni 42-90m2 i garażem podziemnym z miejscami postojowymi. Każde z nich będzie miało balkon lub loggie, panoramiczne okna, a mieszkania na parterze także ogródki. Pozostało 8 wolnych mieszkań 2- i 3-pokojowych.

Ø  Stylowe Apartamenty w Biłgoraju – Miasteczko na Szlaku Kultur, które powstaje, by przywrócić miastu dawną świetność. Budynek dwupiętrowy stylizowany na mieszczańską kamienicę, w którym znajduje się 48 mieszkań i 15 lokali użytkowych. Pozostały 2 ostatnie wolne mieszkania: 2-piętrowe 3-pokojowe o powierzchni 81.95m2 i 3-pokojowe o powierzchni 100.77m2.

Wszystkie mieszkania są nowoczesne i posiadają przestronne i funkcjonalne wnętrza z możliwością ich adaptacji według potrzeb Klienta. W oferowanej cenie zawarta jest dodatkowo współwłasność gruntu.

Deweloper lublin kieruje się komfortem życia codziennego klientów oraz na dostępnością terenów zielonych zapewniających bliski kontakt z naturą.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ