Urządź mieszkanie efektownymi płytkami Tubądzin

0
1147

Kiedy decydujemy się na remont mieszkania, warto przeznaczyć trochę czasu na wykonanie projektu prac. Uzyskanie zadowalającego efektu możliwe jest dzięki właściwemu doborowi elementów wykończenia. Na rynku dostępna jest cała masa artykułów budowlanych, w tym płytek i kafelków. Aby wszystko do siebie pasowało, warto skorzystać z oferty jednego producenta. Dzisiaj skupimy się na produktach polskiej fabryki Tubądzin

Płytki Tubądzin – polski producent znany na całym świecie

Firma produkująca płytki Tubądzin została założona w 1983 roku przez dwóch przedsiębiorców z Bartochowa, małej wsi w centralnej części Polski. Fabryka posiada nowoczesne linie produkcyjne i laboratorium, które pracuje nad udoskonalaniem procesu produkcji płytek. Jest także znaczącym w regionie pracodawcą, zatrudnia bowiem ok. 1000 osób.

Wyroby Ceramiki Tubądzin charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami i designerami tworzy kolekcje, które wyznaczają trendy w swojej branży. Firma aktywnie współdziała także z branżą naukową, w tym, m.in. z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi czy Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Płytki Tubądzin to znana marka na całym świecie. Obecnie eksportuje się je do ponad 30 państw. Przedsiębiorstwo otrzymało wiele nagród i wyróżnień w różnych dziedzinach (np. Godło Teraz Polska).

Co znajduje się w ofercie producenta?

Załoga Ceramiki Tubądzin projektuje płytki, którymi można udekorować w zasadzie całe mieszkanie. W asortymencie znajduje się glazura nadająca się na ściany oraz podłogi w kuchni, łazience, przedpokoju oraz w pokojach. Z powodzeniem można je użyć w pomieszczeniach prywatnych, firmowych i publicznych. W opcji są płytki o zróżnicowanej powierzchni, wielkości i stylistyce.

Wachlarz produktów obejmuje kafle wykonane z gresu, płytki szkliwione, płytki strukturalne, płytki gładkie, mozaiki oraz dekory. Duże wrażenie robi zastosowane wzornictwo. Znajdziemy tutaj produkty przypominające swoim wyglądem, m.in.: marmur, drewno, beton, plastry miodu. Zwolennikom nowoczesnych aranżacji spodobają się mozaiki Lucid, płytki Mitaka, Duke Stone lub Terazzo Graphite. Tradycjonaliści na pewno zwrócą uwagę na kolekcje: Tinta, Centrail, Terraform, Gleam lub Piccadilly.

Gdzie kupić płytki Tubądzin?

Godnym polecenia sklepem, który oferuje szeroki wybór płytek Tubądzin, jest Jeta.pl. Zakupów można dokonywać za pośrednictwem Internetu, jak również w sklepach stacjonarnych, które znajdują się we Wrocławiu, w Kaliszu, w Gostyniu, w Jarocinie, w Krotoszynie, w Poznaniu, w Warszawie, w Żaganiu, w Kłodzku, w Pleszewie, w Ostrowie Wielkopolskim oraz Frankfurcie nad Menem.

Na stronie sprzedawcy dostępna jest cała masa inspiracji. Opublikowano tutaj zdjęcia różnych projektów łazienek. Publikacje uszeregowano według istotnych dla inwestorów kryteriów, takich jak: łazienka bez okna, salon kąpielowy, łazienka w bloku, toaleta.

Klienci mają także możliwość skorzystania z usługi projektowania łazienki. Dla osób, które złożą zamówienie w sklepie za co najmniej 3500 zł, usługa projektowa jest bezpłatna. Wystarczy jedynie przesłać rzut pomieszczenia w formacie technicznym lub odręczny szkic. Doświadczenie projektanci sklepu, stworzą projekt dostosowany do konkretnych potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ