Taborety fryzjerskie – dopasuj je do swojego salonu

Salony fryzjerskie to obecnie pięknie wyposażone i zaaranżowane pomieszczenia, w których można nie tylko przejść metamorfozę, ale również napić się herbaty czy kawy. Właściciele salonów konkurują między sobą, tworząc klimatyczne wnętrza, a to wszystko po to, by przyciągnąć jak największą liczbę klientów.

Dlatego bardzo ważną rzeczą okazuje się być wybór odpowiednich mebli, które będę wygodne i funkcjonalne. Oczywistym jest, że najważniejsi w takim miejscu są klienci i to ich odpowiedni nastrój będzie na pierwszym miejscu. Jednak właściciele salonów fryzjerskich nie mogą zapomnieć o bardzo ważnej sprawie, a mianowicie o swoich pracownikach. Dobrze wyszkolony personel to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdego salonu. Komfort pracy fryzjera przekłada się na jakość świadczonych usług, dlatego warto zainwestować w odpowiednie elementy wyposażenia przydatne podczas farbowania, czesania, a także podcinania włosów. Jednym z takich elementów jest taboret fryzjerski zwany inaczej hokerem.

Fryzjerskie taborety

Praca fryzjera może przynosić dużo satysfakcji, ale też być bardzo męcząca i obciążająca dla kręgosłupa. Jest to spowodowane tym, że przez większość godzin fryzjerzy stoją, co może prowadzić do poważnych zwyrodnień kręgosłupa, w skrajnych przypadkach nawet do niemożności wykonywania zawodu. Aby dać wytchnienie zmęczonym plecom oraz zdrętwiałym dłoniom, coraz częściej można zauważyć w salonach fryzjerskich specjalne taborety. Wybierając hoker trzeba zwrócić uwagę, czy siedzisko jest wygodne i odpowiednio wyprofilowane. Ważne jest, aby taboret się obracał, miał regulowaną wysokość i nie krępował ruchów podczas pracy. Powinien być także wyposażony w kółka, aby swobodnie poruszać się po salonie, najlepiej takie, które nie niszczą powierzchni. Więcej o wyborze właściwych mebli fryzjerskich dowiesz się również ze strony fryzjerstwowsieci.pl

Hokery fryzjerskie AYALA

Taboret fryzjerski

Jedną z wiodących firm, która specjalizuje się w produkcji mebli i całego wyposażenia salonów fryzjerskich, jest firma AYALA. W ofercie firmy można znaleźć dużą ilość różnorodnych modeli hokerów. Są one starannie wykonane z materiałów najwyższej jakości z zastosowaniem wszystkich cech, które powinien posiadać wygodny i funkcjonalny hoker.

Bardzo ważna jest także estetyka wykonanych mebli. Wyposażając salon fryzjerski trzeba pamiętać o tym, że wszystkie elementy powinny do siebie pasować, co sprawi, że w salonie zapanuje ład i harmonia. Dlatego firma AYALA oferuje szeroką gamę produktów, aby pasowały do różnych wnętrz. W przypadku każdego taboretu mamy bardzo dużą paletę barw, z której można zrobić tapicerkę hokera, od klasycznych do bardziej szalonych i nasyconych kolorów.

Jako doświadczony producent mebli fryzjerskich zapewniamy najwyższą jakość wykonania i użytych materiałów, a także wymaganą dla komfortu pracy funkcjonalność” – źródło: ayala.com.pl.

Firma AYALA kładzie nacisk na wysoką jakość produktów, dzięki temu fryzjer może się skupić na precyzyjnym cięciu, ponieważ nie rozprasza go ból pleców czy niewygodne meble. Wybór profesjonalnego wyposażenia salonu fryzjerskiego przynosi same korzyści. Warto zatem zainwestować i kupić najlepszy produkt, który będzie się odznaczał starannością wykonania, estetyką i funkcjonalnością.

Więcej na https://ayala.com.pl/produkty/taborety-fryzjerskie/.

AYALA S.A. ul. Julianowska 59A, 05-500 Piaseczno. Tel. +48 22 702 03 37.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ