Roboty sprzątające Tesla – sprawdź, dlaczego warto zainwestować!

Nie masz czasu na sprzątanie, chcesz go spędzić z rodziną lub przyjaciółmi, a jednocześnie zależy Ci na utrzymaniu ładu w mieszkaniu lub domu? Korzystnym rozwiązaniem będą roboty czyszczący marki Tesla, w tym najnowszy model Tesla IQ500, z inteligentnym systemem laserowego skanowania powierzchni i wysoką pojemnością baterii.

Specyfikacja robota Tesla IQ500

Nowoczesny robot sprzątający Tesla IQ500 pozwala na jednoczesne wyczyszczenie powierzchni ze śmieci, kurzu i innych zanieczyszczeń oraz jej wymycie na mokro. Wyposażony w filtr HEPA odkurzacz zapobiega unoszeniu się kurzu w powietrzu w trakcie sprzątania, co jeszcze zwiększa sterylność domu. Jego akumulator o pojemność 6 400 mAh wystarcza na aż 220 minut pracy, a dzięki inteligentnemu systemowi laserowego sprzątania, robot dokładnie wie, w których miejscach podłoga została już wysprzątana. Może być przy tym obsługiwany na odległość, dzięki dedykowanej aplikacji na iPhone”a i Androida. Pozwala to na uruchomienie go w momencie nieobecności w domu i powrót do lśniących czystością pomieszczeń.

Nowoczesny system laserowego skanowania Tesla IQ500

Na czym polega inteligentne skanowanie laserowe w robocie sprzątającym Tesla IQ500? Nawigacja laserowa SLAMTRACK 5.0 umożliwia zmierzenie danych dotyczących odległości w otoczeniu aż 8 tys. razy na sekundę w zakresie 360 stopni. Konstrukcja lasera wykorzystuje bezprzewodową technologię zasilania i komunikacji optycznej, co powoduje, że jest ona dużo trwalsza niż rozwiązania oferowane przez konkurencję. Precyzyjna nawigacja została ulepszona przez zastosowanie jeszcze innych czujników, jak laserowy i ultradźwiękowy czujnik odległości, ścienny czujnik odległości, a także czujniki upadku. Wszystko to powoduje, że robot czyszczący Tesla IQ500 doskonale wie, które miejsca w domu lub mieszkaniu zostały już wysprzątane, a w które jeszcze musi pojechać.

Sterowanie przy pomocy aplikacji

Darmowa aplikacja na telefon pozwala na połączenie się z urządzeniem, nawet w trakcie naszej nieobecności w domu. Tesla IQ500 podaje także komunikaty w języku polskim, informujące o stanie i ruchu urządzenia. Zdalnie możemy aktywować robota i monitorować proces czyszczenia w czasie rzeczywistym. Aplikacja pozwala również na ustawienie harmonogramu sprzątania, poprzez wybór dokładnej godziny jego rozpoczęcia, zakończenia oraz dnia, w którym ma się ono odbyć. Dzięki temu możemy raz na zawsze zapomnieć o uciążliwym obowiązku sprzątania, a po powrocie do domu zastaniemy go zawsze w idealnym stanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ