Mop bezprzewodowy Hizero – sprawdź zalety!

0
2769

Bezprzewodowy mop Hizero to nowoczesne urządzenie sprzątające, które do minimum skraca obowiązek regularnego sprzątania. Prosty w użyciu i wielofunkcyjny, elektryczny mop Hizero skutecznie usuwa z podłogi wszelkie zanieczyszczenia, nie dopuszczając do wzbijania się w powietrze drobnych, niemal niewidocznych zanieczyszczeń. Poznaj zalety mopa automatycznego Hizero!

Oszczędne i ekologiczne sprzątanie

Mop Hizero to urządzenie bezprzewodowe, które dzięki temu jest dużo łatwiejsze w obsłudze niż tradycyjne odkurzacze. Lekki i kompaktowy, nowoczesny mop Hizero stanowi prawdziwą rewolucję w czynności sprzątania. Dzięki niemu możemy bowiem umyć do 1000 m2 powierzchni, przy użyciu jedynie 1 litra wody. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej ekologiczne i bezpieczniejsze niż sprzątanie z wykorzystaniem tradycyjnych detergentów. Jeśli zależy nam jednak na wyczyszczeniu mocno zabrudzonych powierzchni i cenimy sobie świeży zapach pozostający po sprzątaniu, można użyć do mycia niskopieniących się płynów do mopa, dostępnych w sklepie Sterna Polska. Wygodę użytkowania mopa zapewnia także jonowo-litowa bateria, której pojemność pozwala na 80 minut pracy, zaś czas ładowania wynosi 4 godziny. Tym samym nie musimy co chwila przełączać kabla zasilającego urządzenie sprzątające, przenosząc się w bardziej odległe części domu lub mieszkania.

Cichy i sprzątnięty dom

Dużym atutem mopa automatycznego Hizero jest również jego wyjątkowo cicha praca. Dzięki temu sprzątanie może zostać wykonane nawet w czasie drzemki dziecka w ciągu dnia, bez niebezpieczeństwa obudzenia. Hizero ma przy tym funkcjonalne kształty, które pozwalają na dotarcie nawet w trudno dostępne zakamarki, jak rogi pokoju czy podłoga pod kanapą. Zapobiega unoszeniu się kurzu, co ma miejsce w trakcie sprzątania tradycyjnymi metodami, dzięki czemu pozostawia podłogę sterylni czystą nawet w domu, gdzie przebywają zwierzęta i małe dzieci.

Skuteczne usuwanie zanieczyszczeń

Nowoczesny mop Hizero jest przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń pojawiających się na podłodze, jak sierść, włosy, kurz czy resztki jedzenia. Skutecznie zbiera również płynne produkty: rozlane soki, sosy czy napoje. Wszystko dzięki jego wielofunkcyjności. Urządzenie zamiata, myje podłogę na mokro, suszy ją, a na koniec samodzielnie się czyści. Na panelu LED, w który został wyposażony mop wyświetlane są wszystkie ważne dla właściwej obsługi urządzenia informacje i komunikaty, a efektowna dioda na obudowie kolorem wskazuje kolejne etapy pracy.

[Głosów:8    Średnia:1.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ