Porcelana - prezent pod choinkę dla rodziców i dziadków

Porcelana – prezent pod choinkę dla rodziców i dla dziadków

Okres przedświąteczny to czas nie tylko robienia porządków i przygotowywania potraw, ale również szukania prezentów gwiazdkowych. Znalezienie odpowiednich upominków dla najbliższych oznacza nierzadko spore wyzwanie. Idealny prezent bowiem to taki, który ucieszy obdarowanego, a przy tym jest jeszcze efektowny, niezbyt drogi, a niekiedy i praktyczny.

O ile dzieciom zwykle kupujemy wymarzone zabawki lub gadżety, to w przypadku dorosłych, na przykład rodziców czy dziadków, sprawa nie jest już taka prosta. Często więc pojawia się dylemat, co naszych bliskich naprawdę ucieszy i jednocześnie będzie przydatne. Jedną ze sprawdzonych propozycji będzie na pewno obdarowanie ich gustowną porcelaną, która łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością.

Efektowny zestaw do herbaty

Podarowanie rodzicom lub dziadkom na przykład estetycznego kompletu do serwowania herbaty powinno być o tyle trafioną propozycją, że taki zestaw jest przydatny w każdym domu. Niezależnie też od ilości posiadanej już zastawy nowe filiżanki i dzbanek na pewno ucieszą najbliższych. Za wybraniem takiego prezentu przemawia też to, że można się bez problemu zorientować w upodobaniach rodziców czy dziadków, dzięki czemu łatwiej będzie wybrać zastawę porcelanową o takim wzorze, która przypadnie im do gustu.

Ciekawą propozycją może być jeden z serwisów do herbaty z kolekcji sklepu https://www.indelo.pl/, wykonany z cienkiej włoskiej porcelany typu bone china. Zestaw w kolorze klasycznej bieli i z eleganckimi platynowymi zdobieniami świetnie się będzie prezentował na każdym stole, niezależnie od rodzaju obrusu czy bieżnika. Komplet z cukiernicą, dzbankiem i mlecznikiem przyda się i na specjalne okazje i na co dzień do podawania herbaty lub kawy, a także ciasta, gdyż w skład zestawów wchodzą również talerzyki deserowe.

Elegancki i praktyczny serwis obiadowy

Atrakcyjnym prezentem gwiazdkowym może być także porcelanowy serwis obiadowy, w skład którego wchodzą talerze płytkie i głębokie, salaterki, półmisek i waza do zupy. Taki zestaw powinien ucieszyć szczególnie mamę czy babcię i bardzo się przydać w czasie rodzinnych obiadów w okresie świąt czy przy okazji imienin.

Upominek w postaci eleganckiego serwisu porcelanowego do serwowania dań obiadowych może być tym bardziej świetną niespodzianką pod choinkę, gdyż jest i efektowny, i zarazem bardzo praktyczny. Poza tym zdarza się też tak, że taki podarowany komplet stanowi uzupełnienie nieco wybrakowanej po latach domowej zastawy stołowej.

Finezyjne filiżanki i oryginalny dzbanek

Jeśli wiemy, że rodzice lub dziadkowie codziennie zasiadają do wspólnego picia herbaty, na pewno będą zadowoleni ze skompletowanego przez nas zestawu dwóch ręcznie malowanych czy gładkich filiżanek oraz pasującego do nich dzbanka porcelanowego. Taki prezent będzie znacznie mniej kosztowny od serwisu kawowego czy obiadowego, a może sprawić równie dużą przyjemność oraz przypominać naszym najbliższym o uroczych świętach i przywodzić na myśl miłe chwile spędzone w rodzinnym gronie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ