Podręcznik malowania ścian w nowym mieszkaniu

0
1236

Urządzenia nowo kupionego mieszkania wiąże się z szeregiem wydatków i obowiązków, jakie ciążą na jego nowych właścicielach. Konieczny jest zakup mebli i urządzenie całości tak, aby prezentowała się jak najlepiej. Ci wprowadzający się do nowo wybudowanych mieszkań, prawdopodobnie nie będą musieli martwić o takie szczegóły organizacyjne, jak na przykład podłączanie wody bądź kanalizacji. 

Jednym z elementów obowiązkowych przygotowywania nowego mieszkania do zamieszkania jest pomalowanie ścian. Zwykle jednak nie wystarczy samo zakupienie farb, konieczne będzie również przygotowanie ścian, wykorzystując do tego grunt do ścian, masę szpachlową, lub gotową gładź szpachlową.

Gdzie kupić grunt do ścian, masę szpachlową oraz gotową gładź szpachlową?

Na rynku istnieje wiele firm i sklepów oferujących grunt do ścian, farby i wszelkie inne niezbędne materiały niezbędne do pomalowania nowo zakupionego mieszkania. Jak pośród tej niezwykle szerokiej oferty wybrać tą najlepszą?

Polecanym przez nas dystrybutorem jest sklep dekoratorium, którego szeroką ofertę znajdziesz pod tym linkiem — https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Grunty-i-szpachle/c/b2c-land-and-putty. Znajdziesz tam niezwykle rozległy wybór gruntów oraz szpachli, co umożliwi ci łatwy wybór porządnych materiałów. Oferowane tam produkty cechują się doskonałą jakością. Sklep Dekoratorium prowadzi staranną selekcję, dopuszczając do sprzedaży jedynie najlepsze produkty najbardziej szanowanych producentów, cieszących się uznaniem zarówno pośród konsumentów, jak i u branżowych specjalistów.

Grunt do ścian Śnieżka koloru biały — produkt wart szczególnej uwagi

Pośród szerokiej gamy mas szpachlowych, gotowych gładzi szpachlowych oraz gruntów do ścian chcielibyśmy wyróżnić jeden konkretny produkt, naszym zdaniem zasługujący na szczególną uwagę. Jest to grunt do ścian firmy Śnieżka koloru białego, który zakupić możesz pod tym linkiem — https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Grunty-i-szpachle/Grunty/SNIEZKA-Grunt/p/000000000091017667.

Co szczególnego charakteryzuje ten niezwykły produkt? Lateksowa emulsja, którą zakupujesz, doskonale wnika w podłoże, tym samym wyrównując chłonność ściany. Dzięki temu zaoszczędzisz na zużyciu farby, co oczywiście jest również ulgą dla twojego portfela. Ponadto zastosowanie lateksowej emulsji Śnieżka Grunt niweluje różnice w fakturze oraz barwie ściany, jednocześnie podnosząc jej przyczepność.

Korzystanie ze Śnieżki Grunt oznacza niższe koszta malowania. Dzieje się tak, ponieważ do pomalowania ścian, w przypadku jej użycia, zwykle wystarczająca okaże się zaledwie jedna warstwa farby podkładowej oraz jedna warstwa farby nawierzchniowej.

Śnieżkę Grunt zaleca się przede wszystkim do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych, a także podłoży cechujących się niejednorodną fakturą. Grunt do ścian Śnieżka zwiększa wydajność emulsji nawierzchniowej, a także wyrównuje chłonność i ujednorodnia podłoże. Kolejnym atutem związanym z korzystaniem gruntu do ścian Śnieżka jest to, że zapewnia ona oddychanie ścian.

Ponadto doskonale sprawdzę się ona w kryciu zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, drewna, a także materiałów drewnopochodnych. Grunt do ścian Śnieżka znajduje zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach użyteczności publicznej, a także przestrzeniach przemysłowych. Grunt do ścian Śnieżka przeznaczony jest do wymalowań wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

Na rynku istnieją oczywiście produkty alternatywne i konkurencyjne w stosunku do tego opisanego powyżej. Z naszej strony jednak całym sercem możemy polecić grunt do ścian Śnieżka!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ