Fotel fryzjerski z masażem

Z myciem głowy w salonie wcale nie należy się spieszyć, a wręcz przeciwnie. Im wolniej zabieg jest wykonywany, tym dla naszych włosów lepiej. Ważne jest to, aby podczas mycia włosów, fryzjerka wykonała także masaż kilkuminutowy. Koliste ruchu, prowadzone od czoła, do szyi z całą pewnością pozwolą się nam rewelacyjnie odprężyć, ale także oczyszczą skórę głowy oraz do tego pobudza jej mikrokrążenie, co znacznie wzmocni cebulki oraz do tego zapobiegnie wypadaniu nadmiernemu włosów. Możemy jednak zapewnić swojej klientce jeszcze więcej komfortu oraz luksusu. Wystarczy, że zaprosimy klientkę na fotel fryzjerski z opcją masażu. Jest to czas wyjątkowy, podczas którego klienci się odprężą, zniknie u nich stres i zapomną o swoich wszystkich problemach.

Fotel fryzjerski z masażem: cena

Wiemy już, że fotel fryzjerski z masażem może się okazać strzałem w dziesiątkę w naszym salonie. Mamy jednak pewne wątpliwości. Obawiamy się ceny takiego fotela. Ile kosztuje? W zasadzie to nie możemy na to pytanie odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Cena jest przede wszystkim zależna od producenta. Doskonale wiemy, że na rynku mamy do czynienia z ofertami producentów zarówno takich, które są przystępne, ale także takimi, które zwalają z nóg.

Najprościej będzie określić budżet, który jesteśmy w stanie przekazać na zakup fotela fryzjerskiego z masażem i w tym przedziale szukać dla siebie modelu. Będzie to bardzo rozsądne podejście, ponieważ oferta jest bardzo rozpięta. Znajdziemy zarówno fotele za kilka tysięcy złotych, jak i także za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Musimy przyznać, że robi to na nas wrażenie.

W jakim salonie fryzjerskim sprawdzi się fotel z masażem?

Zanim jednak dokonamy zakupu, to zastanówmy się czy u nas w ogóle się sprawdzi fotel z masażem. Na pewno fotel fryzjerski z masażem pozwoli nam zaoferować usługi na znacznie wyższym poziomie. Do tego nasz salon zostanie odmieniony pod względem wizualnym. Oferta jest taka szeroka, że możemy wybrać taki fotel fryzjerki, który dopasujemy w zasadzie do każdej stylizacji salonu. Takie luksusowe meble w salonie przyciągną uwagę klientów i na pewno wpisze się idealnie w modną oraz także wyrafinowaną aranżację salonu. 

Oferowanie swoim klientom masażu relaksującego zarówno ciała, jak i także głowy zdecydowanie podniesie prestiż naszego salonu fryzjerskiego. Do tego pozwoli nam na wyróżnienie się na tle naszej konkurencji, która z pewnością istnieje i czeka na nasze potknięcie. Wiele osób tak naprawdę nie ma kompletnie czasu, aby się rozpieścić chwilką masażu, a wiedząc, że to właśnie w naszym salonie jest możliwość odprężenia się na fotelu fryzjerskim, to skuszą się na wizytę właśnie u nas. Cieszy nas to bardzo. W pamięci klientów pozostaje wiele w pamięci po wizycie. Doskonale wiedzą czy inwestujemy w ekspres do kawy, jak i także czy zapewniamy im ciekawą lekturę pod postacią gazet oraz czasopism. Dołóżmy do dobrej kawy i aktualnych magazynów modowych także fotel fryzjerski z funkcją masażu, a będą już zadowolone w stu procentach. Nasze usługi zyskają całkiem inny poziom. Będziemy mogli już już mówić o poziomie profesjonalnym, na którym zawsze marzyliśmy się znaleźć.

Każdy z fryzjerów doskonale wie, że profesjonalne kosmetyki do włosów są wspaniałe, ale najlepszym sposobem na osłabione i wypadające włosy jest nic innego jak właśnie masaż głowy. Masaż głowy rozluźnia wyjątkowo dobrze mięśnie oraz tym samym poprawia samo mikrokrążenie. Przyspiesza to z całą pewnością wymianę odżywczych składników oraz eliminuje szkodliwe toksyny.

Gdy zainwestujemy w fotel fryzjerski z masażem, to on poradzi sobie świetnie. Jednak jeszcze my powinniśmy nauczyć się więc perfekcyjnie masażu głowy. Wówczas klientka będzie już w siódmym niebie. Na początku zawsze używamy szamponu do włosów i myjemy dokładnie włosy, wykonując okrężne, lekkie ruchy palców na całej naszej powierzchni głowy. Nie należy uzyskać zbyt mocno, ani też szorować głowy paznokciami. Następnie dobrze spłukujemy włosy.

Później włosy myjemy ponownie szamponem i tym razem masujemy głowę przez około pięć minut. Masaż powinien się rozpocząć od linii czoła i kładąc place obu dłoni na czole, ruchami okrężnymi należy przesuwać się po linii skroni, za uszami, aż do karku. Powtórzmy następnie tę czynność do czoła, ale masując tym razem sam środek głowy.

Włosy spłukujemy obficie i na koniec owijamy ręcznikiem. Włosów nie należy pocierać, szczególnie gdy są długie. Jeśli pozostawimy ręcznik na kilka minut, to tak samo skutecznie osuszymy włosy, ale już bez żadnych mechanicznych uszkodzeń.

Zalecamy także swoim klientkom, aby taki masaż wykonywały sobie raz w tygodniu. Uzupełnieniem będą te przeprowadzone podczas wizyty w salonie fryzjerskim. Dowiedz się więcej na stronie: https://ayala.com.pl/produkty/fotele-fryzjerskie/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ