Filtry i dzbanki Dafi dla twojego zdrowia

0
1291

Każdy z nas lubi dbać o zdrowie swojej swoich najbliższych. Dlatego w każdej kuchni powinien znaleźć się dzbanek filtrujący. Woda pochodząca z wodociągów posiada bowiem liczne zanieczyszczenia. Najbardziej niebezpieczne z nich, które mogą się tam znaleźć, to metale ciężkie.

Jak działa dzbanek filtrujący?

Dzbanki filtrujące są niezbędne w każdej kuchni. Korzystanie z nich jest bardzo proste, a one same nie zajmują zbyt wiele miejsca. Dzięki różnym kształtom i kolorom można z łatwością dopasować je do aranżacji kuchennego wnętrza.

Posiadają bardzo dużą zaletę: pozwalają na filtrowanie wody, a co za tym idzie, usuwają z niej wszelkie zanieczyszczenia. Jest to możliwe dzięki filtrom, które stanowią serce dzbanka. Ich głównym zadaniem jest usunięcie szkodliwych metali ciężkich, które niestety bywają częstym składnikiem wody pitnej. Filtry pomagają także w pozbyciu się innych substancji zawartych w wodzie, które mogą znacząco wpływać na smak i zapach wody kranowej, między innymi chloru. Filtry odpowiedzialne są również za zmiękczanie wody twardej, która najczęściej występuje w Polsce. 

Jeśli więc chcesz pić czystą wodę, która nie będzie miała niekorzystnego wpływu na zdrowie twoje i twojej rodziny, to powinieneś zainwestować w odpowiedni dzbanek.

Dafi – popularny producent dzbanków

Dzbanki Dafi są jednymi z najczęściej wybieranych w Polsce. Firma jest również popularna za granicą i jej produkty można spotkać na przykład w Kanadzie czy Izraelu. Zawdzięcza to swoim innowacyjnym rozwiązaniom i produktom wysokiej klasy. Dlatego możesz być pewien, że wybierając taki produkt, będziesz miał czystą i smaczną wodę w zasięgu ręki.

Przykładowym produktem może być Dafi Crystal LED o pojemności 2,0 litrów, w kolorze miętowym. Warto przy tym zwrócić uwagę, że został on wykonany w większości ze szkła i jedynie uzupełniony małymi elementami z plastiku. Dzięki temu jest on bardziej ekologiczny, zdrowszy i trwalszy.

W pokrywie dzbanka znajduje się specjalny wlew, dzięki czemu nie będziesz musiał jej zdejmować, aby uzupełnić wodę. Nie będziesz musiał również pamiętać o wymianie filtrów, bo zainstalowany wskaźnik LED przypomni ci o tym sam, świecąc na czerwono. Wymiana filtrów w dzbanku jest bardzo prosta i wymaga jedynie wyjęcia starego i włożenia nowego.

Wygląd, jak również wszystkie udogodnienia, plasują produkt marki Dafi wśród bardziej luksusowych dzbanków filtrujących. Jest to kolejny powód, dla którego warto zainwestować właśnie w niego.

Filtry Dafi

Filtry Dafi dostępne są na stronie sklepu Aquamelior, dlatego nie będziesz miał problemu z ich zamówieniem do swojego dzbanka.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że posiadają one różne warianty. Na przykład filtry Dafi pH+ Classic pozwalają na zwiększenie pH wody do 8, dzięki czemu z jej pomocą będzie można odkwasić organizm. Z kolei Dafi Mg+ wzbogaca wodę o magnez, dzięki czemu pozwala na uzupełnienie 20% zapotrzebowania na ten pierwiastek.

Jeżeli natomiast w twoim kranie jest bardzo twarda woda, a chcesz uchronić swój czajnik, ekspres do kawy czy żelazko przed kamieniem, to najlepszym wyborem może być Dafi AGD+ Classic.

Na stronie firmy Aquamelior znajdziesz również inne, interesujące produkty i specjalistyczne filtry marki Dafi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ