Czy kabina prysznicowa to kompromis?

W łazience nie ma miejsca na wannę? Czy to oznacza, że musimy rezygnować ze stylu i ponadczasowej elegancji? Nie do końca. Warto zbadać wnikliwie ofertę producentów kabin prysznicowych i przyjrzeć się bliżej zwłaszcza kabinom prysznicowym New Trendy. W ofercie tego producenta znajdziemy zarówno zupełnie przeszklone kabiny, które sprawiają wrażenie otwartych, jak i kabiny otwarte, dedykowane nieco większym łazienkom lub pomieszczeniom z wnęką.

Kabina nie musi być brzydka

Jeszcze kilka lat temu kupując kabinę prysznicową, musieliśmy się przygotować na wybór brodzika, ograniczoną ilość wzorów i mocną zabudowę. Dziś jest zupełnie inaczej, kabiny są przestronne i ładne, a do tego nie zajmują wiele miejsca. Jak to działa? Przyjrzyjmy się ofercie jednego z producentów. Kabiny prysznicowe New Trendy to produkty wysokiej jakości, które oferowane są w kilku linach o różnej stylistyce. Mamy do wyboru zarówno kabiny z wyższym jak i niższym brodzikiem, więc nawet jeśli pomieszczenie nie nadaje się do zamontowania kabiny bezpośrednio na podłodze, możemy wyszukać dla siebie coś ładnego stylistycznie, a jednocześnie bardzo ergonomicznego. Kabiny prysznicowe New Trendy można zamontować zarówno w otwartej przestrzeni jak i wnęce łazienkowej – wybór wielkości jest ogromny. Jeśli dysponujemy np. nieco większą niż statystyczna przestrzeniom warto przyjrzeć się linii New Corrina. Ta seria kabin prysznicowych New Trendy zasługuje na uwagę zwłaszcza ze względu na jej sporą wielkość. New Corrina to prostokątna kabina z płytkim brodzikiem i niezwykłą prostotą drzwi.

Tradycyjna kabina kwadratowa w pięknym wydaniu

Jeśli nie dysponujemy wielką przestrzenią na kabinę, zwykle decydujemy się na kabinę kwadratową. Taka kabina ma wyeksponowane tylko dwie ściany, dlatego zajmuje znacznie mniej przestrzeni. Warto decydując się na jej wybór zadbać o kolor i jakoś płytek zastosowanych wewnątrz. Np. wybierając spośród kabin prysznicowych New Trendy, warto wziąć pod uwagę New Varia. To kabina o oszczędnym kształcie, niskim brodziku i płaskich profilach. Kwadratowe kabiny prysznicowe to te najczęściej spotykane w polskich domach, ich kształt i elementy pozwalają na łatwe utrzymanie czystości, ale również nie dominują wnętrza, pozostawiając sporą przestrzeń do zagospodarowania nawet w przypadku posiadania łazienki o powierzchni zaledwie 4 m kw. Kabiny prysznicowe New Trendy warte są uwagi ze względu na jeszcze jedną cechę, a mianowicie doskonałą jakość za przystępną cenę. Za naprawdę elegancką kabinę kwadratową zapłacimy mniej więcej 1200 zł, zaś designerską kabinę w niskim, czarnym brodziku możemy kupić już za 1600 zł.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ