Akcesoria prysznicowe

Coraz więcej inwestorów decyduje się na kabinę prysznicową w łazience zamiast tradycyjnej wanny. To doskonały wybór, ponieważ właśnie pod prysznicem można odbywać szybkie, orzeźwiające kąpiele, a jednocześnie zużywa się podczas takiej czynności znacznie mniej wody. Okazuje się jednak, że kąpiel pod prysznicem może być również relaksacyjna i optymalnie komfortowa. Szczególną uwagę warto zwracać nie tylko na samą konstrukcję prysznica, ale również dodatkowe akcesoria, które pozwalają na codzienne, wygodne kąpiele. 

Bateria prysznicowa z deszczownicą

Zdecyduj się na jedną z kabin prysznicowych, na przykład z oferty przedstawionej na https://elazienki.pl/k/prysznice/kabiny-prysznicowe/ i dobierz do niej baterię, dzięki której rutynowe kąpiele będą naprawdę komfortowe. W domowym SPA tego rodzaju świetnie sprawdza się bateria prysznicowa z deszczownicą. Sama deszczownica pozwala generować strumień wody bez konieczności trzymania słuchawki prysznicowej. Dzięki niej wygodnie można umyć całe ciało czy spłukać pianę z głowy podczas mycia głowy. 

Wybieraj baterie z deszczownicą, zwracając uwagę na jej montaż i materiał wykonania. Pamiętaj, że tego rodzaju akcesorium musi być odporne na działanie wody, dzięki czemu unikniesz powstawania niekorzystnych korozji. 

Bateria prysznicowa z termostatem 

Termostat, dzięki któremu można ustawić optymalną temperaturę wody, sprawdza się najlepiej właśnie pod prysznicem. Każdorazowa kąpiel będzie realizowana z użyciem wody o dokładnie takiej samej temperaturze, bez konieczności jej ustawiania podczas każdej kąpieli. Co więcej, termostat pozwala oszczędzać wodę, a mniejsze zużycie wody przyczynia się do generowania oszczędności rzędu nawet kilkuset złotych w skali roku. 

Bateria prysznicowa z masażerami

Nie musisz rezygnować z odprężających kąpieli, jeśli zdecydujesz się na kabinę prysznicową zamiast wanny. Możesz wybrać baterię prysznicową z dodatkowymi masażerami i biczami wodnymi. Dzięki nim podczas każdej kąpieli zaznasz wyjątkowego relaksu i przeprowadzisz dobroczynne zabiegi pielęgnacyjne na całe ciało. 

Dodatkowe wyposażenie kabiny prysznicowej 

Kąpiel w kabinie prysznicowej wcale nie musi odbywać się w pozycji stojącej. Do każdej kabiny można nabyć uniwersalne siedzisko, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku, w którym z prysznica korzystają małe dzieci albo seniorzy. Dzięki temu w kabinie prysznicowej kąpiel może odbywać się na siedząco. 

Co więcej, aby zadbać o należyte bezpieczeństwo pod prysznicem i zniwelować ryzyko na przykład poślizgnięcia się czy upadku, w kabinie można zamontować dodatkową poręcz. Nie zajmuje ona dużo miejsca, natomiast znacznie wpływa na komfort użytkowania prysznica. 

Pamiętaj, aby przy wyborze wszelkich akcesoriów do kabiny prysznicowej sugerować się przede wszystkim własnymi potrzebami, ale też najlepszą jakością wykonania wszystkich gadżetów. Dzięki temu będą one służyć w swojej doskonałości przez wiele lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ