Współpraca marki Satel i firmy Montersi

Marka Satel znana jest zapewne wielu instalatorom zajmującym się montażem sprzętu do monitoringu oraz automatyki alarmowej. Oferowane przez przedsiębiorstwo produkty zyskały grono odbiorców na całym świecie. Od 10 lat marka Montersi ściśle współpracuje z Satel, co zaowocowało tym, że stali się autoryzowanym dystrybutorem produktów oferowanych przez markę.

atmosfera-w-pracy

Produkty oferowane przez markę Satel spełniają wymogi nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Projektowane oraz sprzedawane przez Satel inteligentne systemy alarmowe, oraz akcesoria do monitoringu od wielu lat są jednymi z najpopularniejszych produktów w naszym kraju w branży bezpieczeństwa i monitoringu. Za pośrednictwem autoryzowanego dystrybutora sprzętu oraz akcesoriów marki Satel, firmie Montersi https://www.montersi.pl/satel-integra instalatorzy, którzy są głównymi klientami na tego typu produkty, mają dostęp na najwyższej jakości urządzeń oraz akcesoriów w jednym miejscu.

Lokalny producent.

Marka Satel dzięki ponad 25 latom w branży zyskała renomę oraz grono stałych odbiorców oferowanych przez siebie produktów. Sprzęt do monitoringu oraz systemy alarmowe marki znaleźć możemy w ponad 50 krajach na całym świecie. Dzięki normie ISO 9001:2000, którą firma realizuje od 2002 roku produkty, poddawane są bardzo drobiazgowym kontrolom wewnętrznym. Firma Satel jest w pełni polską firmą zatrudniającą ponad 270 pracowników. W ofercie Satel znajdziemy ponad 400 urządzeń najwyższej jakości do tworzenia systemów zabezpieczeń, systemów alarmowych oraz monitoringu. Bogaty asortyment urządzeń pozwala na tworzenie i dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta sieci alarmowych oraz innych zabezpieczeń stojących na straży życia i mienia. W skład oferowanych produktów znajdziemy m.in. urządzenia do budowy sieci monitoringu, urządzenia do sygnalizacji przeciwpożarowej oraz automatykę przemysłową.

Zdjęcie 6

Dzięki ogromnej pasji do tworzenia systemów zabezpieczeń marka Satel oraz grupa Montersi ma ogromny wpływ na poprawę bezpieczeństwa, oraz niezawodności urządzeń alarmowych, oraz sprzętu do zabezpieczania mienia. Dzięki doświadczeniu pracowników marki Montersi każdy z klientów wraz z zakupionym towarem otrzymuje pomoc oraz szkolenia z najczęściej pojawiających się problemów przy montowaniu oferowanych przez Montersi urządzeń. Dzięki temu nikt nie zostaje sam z problemami, a dzięki doświadczeniu pracowników marki Montersi wszelkie pytania oraz problemy są bardzo szybko rozwiązywane. Warto więc skorzystać z tej szerokiej oferty i mieć pewność, że kupujemy sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Sprawdź ofertę pod adresem https://www.montersi.pl/satel-integra

Zdjęcie 10

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ