Każdego dopada moment, w którym zapada decyzja o przeprowadzeniu remontu. Te same kolory ścian po kilku latach zaczynają wpędzać w depresję. Po pewnym czasie dotychczas piękne meble tracą swój blask, a dodatki w postaci dywanów, zegarów czy zasłon zaczynają męczyć wzrok. Czy w przypadku pustego portfela może udać się odnowienie starego mieszkania? Jak niskim kosztem podarować meblom drugie życie?

Remont kuchni

Kuchnia to zazwyczaj to pomieszczenie, które najtrudniej jest wyremontować. Meble dopasowane do sprzętu AGD nie ułatwiają zadania. Gotowe zestawy może i wyglądają zachęcająco, często jednak okazuje się, że zharmonizowanie ich w naszej kuchni jest niemożliwe. Nowe meble wykonane przez stolarza z pewnością są kuszącą opcją, z pustym portfelem jest nie warto się tam wybierać.

Nowe meble kuchenne niewielkim kosztem?

Odnowienie naszych mebli kuchennych możemy uzyskać mieszcząc się w niewielkim budżecie. Uchwyty meblowe dostępne na rynku nadadzą im ponownego blasku. Wśród wariantów, które można uzyskać na rynku warto wyróżnić uchwyty meblowe szklane przypominające kryształy. Sprawdzą się idealnie w przypadku mebli o ciemnych odcieniach, czarne fronty dzięki tej niewielkiej zmianie dostanę drugie życie. Do jasnych mebli warto z kolei dobrać ciemne gałki. Uchwyty meblowe w kolorze czarnego matu to z pewnością nietypowy wybór, ale sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku białych mebli.

Zmiana detali takich jak uchwyty meblowe może wydawać się błaha w stosunku do wymiany całych mebli, ale efekt może być zaskakujący.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ