Podstawy żeliwne do stołów – doskonały pomysł na stworzenie komfortowo urządzonej kawiarni

0
1780

Większość kawiarni ma znacznie ograniczoną przestrzeń, która musi być odpowiednio zaprojektowana, aby umożliwiała komfortowe spożywanie posiłków i picie kawy. W kawiarni nie należy również zapominać o jej całościowej aranżacji w określonym stylu. Inaczej powinny prezentować się kawiarnie dla młodzieży, zaś odmiennie kawiarnie, w których spotykają się osoby dorosłe.

Młodzieżowe kawiarnie to miejsce służące do wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi podczas, których omawiane są sprawy szkolne i poruszane plotki z życia dorastającej młodzieży. W czasie spotkań młodzież najczęściej lubi się wyluzować, wypić dobrą kawę lub koktajli oraz zjeść smaczne ciasto. Właśnie takie kawiarnie wymagają odpowiedniego wyposażenia, które pozwoli zrelaksować się po ukończonej nauce i przyjemnie spędzić czas z najbliższymi. Dobrze odnajdą się w nich stoliki przygotowane na wymiar oraz miękkie fotele lub pufy.

Kawiarnie dla dorosłych podobnie, jak kawiarnie młodzieżowe muszą być komfortowo wyposażone. Doskonale sprawdzą się tutaj wysokie stoliki oraz wygodne krzesła, przy których będzie można spędzić czas z przyjaciółmi, odbyć spotkanie biznesowe lub spędzić wolny czas z ukochaną osobą.

Jak skomponować wyposażenie do kawiarni?

Każde wnętrze kawiarni przeznaczone do przyjmowania klientów musi mieć ściśle wyznaczony i uwydatniony styl. Współcześnie dużą popularnością cieszą się kawiarnie urządzone w stylu nowoczesnym. W tego typu stylizacjach doskonale odnajdują się proste stoliki wykonane pod określony wymiar.

Wysokiej jakości blaty oraz podstawy żeliwne do stołów dostępne są u wiodącego producenta stołów do kawiarni i restauracji mebella. Firma działa na rynku od wielu lat i zajmuje się produkcją solidnych podstaw oraz blatów do stołów. Za pomocą swoich produktów umożliwia klientom stworzenie dowolnego wymiaru stolika kawiarnianego lub barowego.

Blaty i podstawy żeliwne do stołów

Podstawy żeliwne do stołów powstają z wysokiej jakości materiałów i są poddawane technologii cięcia laserowego. Główne półprodukty to stal nierdzewna, austenityczna i  chromo-niklowa. Ponadto wszystkie surowce mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością, co w branży gastronomicznej jest bardzo istotną kwestią.

Podstawy żeliwne do stołów wyposażone są w stabilne kolumny zabezpieczające przed obracaniem się blatów. Posiadają stopki regulacyjno-poziomujące umożliwiające dowolną regulację wysokości i są lakierowane metodą proszkową.

Każdy klient chcący skorzystać z oferty postaw żeliwnych do stołów może wybrać kolor podstawy ze wzornika RAL. Otrzymuje możliwość wykonania niestandardowego rozmiaru i kształtu podstawy lub zdecydować się może na ogólnodostępne podstawy.

Do najczęściej wybieranych podstaw żeliwnych do stołów należą podstawy ZL A 08 i ZL Bis 3R. Podstawa ZL A 08 charakteryzuje się wagą 17,5 kilogramów, wysokością 1060 BAR, 600 Coffe, 720 standard, maksymalnym rozmiarem blatu 800 oraz wymiarem bazy 430.

ZL Bis 3 R to podstawa, która waży 14 kilogramów, posiada bazę oraz kolumnę wykonaną w całości z żeliwa, wysokość 720 standard, maksymalny rozmiar blatu 800 oraz wymiar bazy 480×420.

Blaty do stołów powinny być umiejętnie dobrane do podstaw żeliwnych, dzięki temu będą mogły być idealnym wyposażeniem do kawiarni, baru, czy restauracji. Najchętniej osoby urządzające lokale gastronomiczne wybierają blaty do stołów w kształcie okręgu, kwadratu lub prostokąta. Ważne, aby pamiętać, żeby korzystać z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu urządzona kawiarnia będzie wyglądała elegancko i służyła przez wiele lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ