Płytki ceramiczne do domu – co wybrać?

0
1342

Dom jest miejscem, w którym chcemy czuć się dobrze i komfortowo. Dlatego też urządzając swoją przestrzeń, sięgamy często po rozwiązania, które są w stanie zagwarantować nam jedno i drugie. Do tego typu materiałów wykończeniowych z pewnością można zaliczyć płytki ceramiczne, dające nam szerokie pole możliwości w kwestii aranżacji, a przy tym odznaczające się trwałością i funkcjonalnością. Pytaniem zasadniczym jest to, na jakie płytki do domu postawić i jak stworzyć z nich piękny i spójny wystrój.

Płytki ceramiczne Imola – ceramika tworzona dla ludzi!

Spora liczba płytek ceramicznych sprawia, że konkurencja jest naprawdę duża, co z punktu widzenia klienta jest jak najbardziej wskazane. Dzięki temu mamy możliwość wybierania spośród wielu ciekawych produktów, które muszą odznaczać się nie tylko wysoką jakością, ale też ciekawym wzornictwem. W innym wypadku marka nie zagrzeje zbyt długo miejsca na rynku. Do producentów płytek, którzy doskonale radzą sobie z konkurencją, należy z włoska firma Imola, która jak sama zapewnia, produkuje płytki dla ludzi. Co to oznacza w praktyce i dlaczego płytki ceramiczne Imola są tak wyjątkowe?

Przede wszystkim jest to pełne dopasowanie do potrzeb, wynikające jednak ze świadomości tego, że skoro tak wiele czasu spędzamy we wnętrzach czy w miejscach blisko budynków, to warto sprawić, aby były one dla nas jak najbardziej przyjemne i funkcjonalne. I tym właśnie kieruje się Imola, projektując i produkując płytki, które mają za zadanie uprzyjemnić i ułatwić nam życie, w każdy możliwy sposób. Przejawia się to zarówno w ciekawym wzornictwie, jak i zróżnicowanej ofercie pod względem miejsca montażu płytek, ich właściwości czy w końcu rozmiaru.

Płytki ceramiczne Imola

Ciekawe wzornictwo i zróżnicowane formaty

Włoski producent inspiracje czerpie zarówno z natury, czego efektem są przepiękne płytki imitujące kamień naturalny (np. marmur), jak i z nowoczesnej surowości betonu czy ponadczasowego stylu cegły. Tym samym płytki ceramiczne Imola doskonale nadają się do urządzania zarówno wnętrz klasycznych, jak i rustykalnych czy ultranowoczesnych. Co istotne, marka oferuje szeroki wybór formatów płytek, na które składają się mozaiki, efekty dekoracyjne oraz płytki o standardowych rozmiarach, a także płytki wielkoformatowe, które pozwalają uzyskać w wystroju wnętrz naprawdę niesamowite rezultaty.

Najciekawsze kolekcje Imola

Płytki ceramiczne Imola w zależności od kolekcji, mogą być montowane na podłodze, jak i na ścianie, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Obudujemy nimi również wanny, tworząc przepiękną aranżację łazienki. W ten sposób z wyrobami włoskiego producenta możemy stworzyć w pełni zharmonizowany wystrój, w którym poszczególne elementy będą do siebie doskonale dopasowane.

Warto zaznaczyć, że jednym z rozpoznawczych znaków marki są płytki strukturalne, które świetnie prezentują się na ścianie. A do jednych z najpiękniejszych kolekcji Imola, inspirowanych urzekającą teksturą onyksu, zaliczyć można płytki The Room Black Dahlia. Ciekawą i oryginalną kolekcją są również płytki ceramiczne Imola Tube, których design garściami czerpie z wyglądu takich materiałów jak metal czy beton.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ