Kamień i drewno zamknięte w nowoczesnej formie

Drzwi łączące w sobie organiczne drewno i kamień to propozycja dla miłośników domów nowoczesnych oraz tych w stylu skandynawskim. Inspiracja naturą przy aranżacji otoczenia domu będzie znakomitym pomysłem dla niezdecydowanych, dzięki któremu wygląd domu będzie zachwycał nawet po wielu latach.

Aranżacja fasady i otoczenia domu wymaga nie miej wysiłku niż urządzanie wnętrz. Co więcej, wygląd elewacji, dachu, stolarki okiennej i drzwiowej pozostanie z nami wiele lat. W przeciwieństwie do dekoracji pomieszczeń, nie jest łatwo zmienić wygląd zewnętrzny domu czy podwórka. Z tego powodu tak ważne jest, aby starannie przemyśleć to, w jakim stylu dobrać poszczególne elementy.

Przy aranżacji otoczenia domu zainspiruj się naturą

Jedną z ponadczasowych koncepcji jest budowa domu w stylu nowoczesnym pomieszanym ze skandynawskim, która łączy proste formy z elementami inspirowanymi naturą – drewnem i kamieniem. Elewacja z drewna w połączeniu z betonem konstrukcyjnym, szklane balustrady balkonów, a do tego ciepłe i funkcjonalne drzwi wejściowe w stylu skandynawskim to coś, co z pewnością spodoba się osobom chcącym zbudować dom o wyglądzie, które nie znudzi się nawet przez wiele lat.

drzwi cal

W przypadku stolarki drzwiowej jedną z kolekcji drzwi wejściowych, które łączą w sobie kamień i drewno są drzwi z kolekcji kamiennej marki CAL. Kolekcja obejmuje kilkanaście głównych modeli dostępnych w wielu wariantach aranżacji.

Drzwi wejściowe w stylu skandynawskim do samodzielnego zaprojektowania

Każdy model drewnianych drzwi zewnętrznych CAL z kolekcji kamiennej można zamówić np. w kolorze teak, bielony dąb, winchester, wiśnia, orzech, tabaco czy orzech. Za pomocą projektora online można samodzielnie dodać różnego rodzaju wstawki dekoracyjne lub przeszklenie i z ich pomocą uzyskać nietuzinkową aranżację. Warto zwrócić uwagę również na fakt, że kamienne wstawki umieszczone w odpowiednich miejscach drzwi zapobiegną ich zadrapaniom, na przykład przez domowego czworonoga domagającego się spaceru.

drzwi

Drzwi zewnętrzne CAL z kolekcji kamiennej to nie tylko unikalny design, ale także perfekcyjne parametry termoizolacyjne oraz wysoka klasa antywłamaniowości. Bardzo szczelne i ciepłe drzwi wejściowe zapobiegają zbyt dużym utratom ciepła, przyczyniając się tym samym do redukcji opłat za ogrzewanie. Ponadto są to drzwi doskonale znoszące zmienne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, długotrwały mróz, wilgoć, mocne nasłonecznienie. Mają w sobie materiał termoizolacyjne oraz podwójny system uszczelek (na obwodzie skrzydła oraz ościeżnicy).

Drewniane drzwi wejściowe w stylu skandynawskim z ekologicznych obszarów

Drzwi zewnętrzne w stylu skandynawskim z kolekcji kamiennej CAL wykonane są z wysokiej jakości drewna pozyskanego ze specjalnych obszarów przeznaczonych pod pozyskiwanie surowca oraz pokryte ekologicznym, wodorozcieńczalnym lakierem, który jest bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt. To odpowiedź CAL na popularny trend powrotu do natury przy zachowaniu ultranowoczesnego wyglądu. Inne kolekcje drzwi wejściowych CAL znajdziesz na https://www.drzwi-cal.pl/.

cal drzwi

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ