Skup książek - Radom

Sposobów na pozbycie się niechcianych książek jest co najmniej kilka.Jednym z nich jest sprzedaż do skupu. Pytanie, które pojawia się na początku, to ile w takim miejscu możemy zarobić. Jednak odpowiedź nie jest jednoznaczna. Zobacz, jak działa skup książek – Radom i ile możesz zarobić, sprzedając używane egzemplarze. 

Jak działa internetowy skup książek? 

Internetowy skup książek to miejsce, w którym możesz sprzedać książki, które zalegają Ci na półkach. Może był to nieudany prezent, a może już książkę przeczytałeś i wiesz, że więcej po nią nie sięgniesz. To właśnie w takich przypadkach zaczynamy się zastanawiać, co zrobić z niechcianymi pozycjami. Odpowiedź jest prosta – skorzystaj ze skupu książek, takiego jak SkupSzop. Jak działa powyższe miejsce? 

SkupSzop to sklep, który skupuje używane książki od właścicieli prywatnych. Co ważne, nie ma on stacjonarnego punktu, więc sprzedaż odbywa się online. Nie musisz się jednak przejmować, gdyż cały proces jest niezwykle prosty. Jak sprzedać książki? Przede wszystkim musisz odszukać numer ISBN. Jest to Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki, który służy do jednoznacznej identyfikacji wydawcy i wydawanych przez niego wydawnictw zwartych. Numer ISBN znajduje się na odwrocie strony tytułowej i na 4 stronie okładki. Wpisz go w lupce na stronie i zobacz, ile skup oferuje pieniędzy za daną pozycję. Teraz wystarczy dodać kolejne książki, a następnie zamówić kuriera na koszt skupu. Po odebraniu przesyłki pieniądze trafią na Twoje konto. 

Ile można zarobić na sprzedaży książek? 

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Cena bowiem zależy od kilku czynników. Kluczowe jest zapotrzebowanie na dany tytuł. Im więcej chętnych na książkę, tym droższa ona będzie. Co więcej, na cenę wpływa także stan egzemplarza. Za jedną książkę możemy więc zarobić od kilku do kilkunastu złotych. Warto jednak wiedzieć, że skup ustala minimalną kwotę przesyłki, która wynosi 40 zł. Nie ma za to limitu maksymalnego. Możesz więc sprzedać wiele książek naraz. 

Sprzedaż książek do skupu to prosty sposób na dodatkowy zarobek. Dzięki temu rozwiązaniu możesz pozbyć się niechcianych pozycji i zrobić miejsce na nowe. Dodatkowe pieniądze podreperują także Twój budżet domowy. SkupSzop to jednak nie tylko miejsce, gdzie możesz sprzedać książki, ale także kupić nowe w atrakcyjnych cenach. Na wirtualnych półkach znajdziesz ponad osiem tysięcy tytułów z różnych dziedzin literackich. Każdy więc znajdzie książkę dla siebie.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ