Nie każdy posiadacz auta ma garaż przy domu. Nie każdy właściciel pojazdu może sobie pozwolić sobie na zakup miejsca parkingowego przy bloku. Jeśli jednak nie chce się trzymać swoich czterech kółek pod chmurką, doskonałym rozwiązaniem może okazać się garaż z blachy falistej, jakie oferuje firma Igopol.

Jakość przede wszystkim

W ciągu nieco ponad czterech lat działalności na rynku firma osiągnęła pozycję lidera w produkcji tego typu konstrukcji, produkując i montując tysiące sztuk w całym kraju. Garaże Igopol http://igopol.pl/blaszaki/ są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wykonane z najwyższej jakości stali i blachy. Co więcej, firma oferuje bezpłatne ich przetransportowanie do klienta oraz montaż na terenie całej Polski. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, producent daje możliwość płatności w ratach.

Skalkuluj koszt, nie wychodząc z domu

Raty, darmowy transport i montaż, to nie jedyne korzyści, jakie ma do zaproponowania swoim klientom Igopol. Na firmowej witrynie dostępny jest kalkulator. Korzystając z niego, klient dowie się dokładnie, ile będzie musiał zapłacić za garaż, jaki sobie zażyczy lub zaprojektuje.

Rodzaje garaży

W ofercie Igopol najpopularniejszym produktem jest tak zwany garaż standardowy. Blaszak ten ma wymiary 3 na 5 metrów. Szerokość wjazdu wynosi w nim 2,89 m, a wysokość dwa metry. Dach garażu pochylony jest do tyłu (wysokość w tyle wynosi 1,9 m). Konstrukcja blaszaka jest niezwykle trwała, ponieważ stal pokryta jest wysokiej jakości antykorozyjną farbą oraz obłożona ocynkowaną blachą.

Do standardowego blaszaka Twój pojazd wjedzie przez dwuskrzydłowe drzwi, które mają zamek (producent daje dwa klucze), dwa rygle oraz dwa uchwyty na założenie kłódek. Tak więc auto będzie bezpieczne i kaprysy aury nie zrobią mu krzywdy.

Więcej niż standard

Igopol ma dla klientów nie tylko produkty standardowe. Zażyczyć sobie można blaszaka o innych wymiarach, innym spadzie dachu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu firma jest elastyczna i łatwo dopasowuje się do potrzeb i oczekiwań. Wystarczy tylko podać wymiary, skalkulować koszt na wspomnianym kalkulatorze garażu, a potem złożyć zamówienie np. za pośrednictwem strony http://igopol.pl.

Jedno na pewno się nie zmieni – Igopol dostarczy produkt trwały, najwyższej klasy, ponieważ blaszak zawsze wykonany jest z wysokiej jakościowo blachy o wąskim trapezie. Dzięki niej garaż jest sztywniejszy i będzie służył wiele, wiele lat.

[Głosów:7    Średnia:4.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ