Czystość w łazience – na to zagadnienie składa się wiele czynników: odpowiednie umycie toalety, prysznica, wanny, umywalki, luster, podłogi. Gdy zaniedbamy utrzymywanie czystości, nasza łazienka będzie brudna i rozmnożą się w niej różnego rodzaju bakterie, które są bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia – e-cola, salmonella itd.

Należy pamiętać o dokładnym i regularnym sprzątaniu tego pomieszczenia. Korzystamy z niego nie tylko my, domownicy, ale także nasi goście. Czystość w łazience często dużo świadczy o jego domownikach. Nikt z nas chyba nie lubi oglądać umywalki, na której osadza się kamień czy znajdują się w niej inne zabrudzenia.

Należy pamiętać o odpowiednim wyczyszczeniu toalety, wanny, prysznica, luster, umywalki. Często osiadają się na nich różnego rodzaju zanieczyszczenia, włosy, bakterie, osady z mydła czy innych środków, które powodują trwałe zabrudzenia, a nawet kamień. Warto czyścić łazienkę regularnie, by zapobiec rozprzestrzenianiu się różnego rodzaju bakterii czy brudu. Gdy o tym zapomnimy, nasza łazienka będzie niehigieniczna i trudno będzie nam usunąć z niej trwałe osady.

Środki

Do czyszczenia naszej łazienki powinniśmy stosować środki, które świetnie poradzą sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. W swoim składzie powinny zawierać substancje, które uporają się z brudem i będą chronić naszą łazienkę przed powstawaniem w niej różnego rodzaju bakterii. Na rynku dostępnych jest wiele środków czystości dedykowanych różnym miejscom – do toalety, umywalki, prysznica, wanny itd. Jednak warto pamiętać, by były one odpowiedniej jakości.

Jedną z marek, która w swojej ofercie posiada środki czystości do łazienek bardzo wysokiej jakości, jest General Fresh. W swojej ofercie posiada ona płyny i chusteczki do armatury, które świetnie poradzą sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami w naszej łazience. Płyn do armatury General Fresh zapewni nam higieniczną czystość bez ryzyka powstania smug czy zarysowań.

Posiada on starannie dobrane składniki, które sprawią, że nasza armatura będzie śnieżnobiała i posiadała wysoki połysk. Ponadto usuwa on osad z kamienia, rdzę i pozostawia w naszej łazience przyjemny zapach. Świetnie nadaje się do mycia wanien, umywalek, toalet, brodzików oraz kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Kolejnym produktem jest płyn uniwersalny Splash marki General Fresh. Przeznaczony jest do mycia gładkich powierzchni zmywalnych. Doskonale radzi sobie z brudem, zaciekami, rdzą czy różnego rodzaju osadami.

General Fresh

Nadaje się on także do mycia płytek podłogowych. W swojej ofercie General Fresh posiada także spray do łazienki „Splash”, który dokładnie wyczyści naszą kabinę prysznicową, baterie, lustra i płytki. Usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i pozostawia naszą łazienkę czystą, lśniącą i pachnącą. Ponadto możemy w ofercie znaleźć chusteczki nawilżane, które świetnie poradzą sobie z zabrudzeniami na ceramice i pozostawią przyjemny zapach. Dostępne są one w dwóch rodzajach – zielone jabłko lub cytryna.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ