Wentylacja Vilpe jest lepszym rozwiązaniem niż inne, gdyż jest inteligentnym systemem automatycznego utrzymywania wysokiej jakości powietrza. Co więcej kominki wentylacyjne Vilpe sprawiają, iż czystość powietrza utrzymywana jest na pożądanym poziomie, bez ingerencji człowieka podczas pracy tego narzędzia. System automatycznie dostosowuje wymaganą wentylację w zależności od panującej w określonej przestrzeni jakości powietrza.

Czujniki bezprzewodowe mierzą w powietrzu:

  • wilgotność względną
  • poziom dwutlenku węgla

później przesyłają te informacje bezprzewodowo do jednostki sterującej. Poziom wentylacji jest następnie ustawiany tak, aby zapewnić dobrej jakości powietrze bez zużywania nadmiernej ilości energii.

Dlaczego warto wybrać kominki wentylacyjne Vilpe?

Wentylacja tej marki oferuje ekonomiczne rozwiązanie o krótkim czasie zwrotu w porównaniu do bardziej złożonych rozwiązań wentylacyjnych. Całkowity koszt jest o 70 procent niższy od kosztów całkowitej instalacji innych dostępnych na rynku rozwiązań. Poza tym system ten jest szybki i łatwy w montażu. Rozwiązanie komunikacji bezprzewodowej minimalizuje konieczność okablowania. Jeśli istnieją już kanały, instalacja nie wymaga tworzenia nowych kanałów, tzn. wszystkie istniejące struktury mogą pozostać w takiej postaci, w jakiej są obecnie. Można również wykorzystać istniejące kanały wentylacyjne lub kominowe – dla ułatwienia całości montażu.

Kominki wentylacyjne Vilpe – użytkowanie

Niezależnie od tego, czy mowa o budynku będącym w renowacji czy chodzi o budowanie nowego – wygodne sterowanie i oszczędność energii jaką daje wentylacja Vilpe jest doskonałym wyborem dla łatwej i ekonomicznej strategii, która zaspokaja potrzeby wentylacyjne. System ten jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chce się przekształcić istniejący system wentylacji naturalnej w system wentylacji mechanicznej. Poza tym jest także łatwym i niedrogim sposobem na zamianę mechanicznego systemu wentylacyjnego w system wentylacji sterowany wedle zapotrzebowania – co jak wiadomo oszczędza energię i pieniądze. System wentylacji od marki Vilpe nadaje się zarówno do starych, jak i nowych budynków. Oferuje również dobre rozwiązanie do wentylacji magazynów i garaży.

Jeśli męczy cię w domu nadmierna wilgotność albo czujesz, że panuje słaba wentylacja w okresie letnim – ten system jest dla Ciebie. Biorąc pod uwagę możliwości systemu wentylacyjnego Vilpe warto naprawdę jest zainwestować w to rozwiązanie. Dzisiaj, z łatwością można dostać ten system korzystając z zamówień poprzez sieć internetową.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ