Czy istnieje najlepszy proszek do prania?

W ostatnim czasie na rynku detergentów i preparatów do prania furorę robią kapsułki. 2 w 1, 3 w 1 i tak dalej – oferty marek są coraz to szerzej zakrojone, a te prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej rewolucyjnych rozwiązań. W dzisiejszym artykule zwrócimy uwagę na Perlux, czyli markę, która specjalizuje się w produkcji środków do prania, dlatego w ich ofercie nie mogło zabraknąć również kapsułek.

Jak wybrać odpowiedni proszek do prania?

No właśnie takie pytanie zadaje sobie wielu z nas. Odpowiedzi próżno szukać na forach, u znajomych itd., ponieważ każdy będzie miał swój sprawdzony środek. Najważniejsze jest to, żeby sprawdzał się one w swoich zadaniach. Preparaty od Perlux właśnie takie są! Miliony zadowolony użytkowników wyraża swój zachwyt, a sama marka została wielokrotnie odznaczona nagrodami branżowymi, a w 2017 roku dostała laur konsumenta, czyli niezwykle prestiżowe odznaczenie w branży produktowej i usługowej.

Perła wśród kapsułek

Wspominaliśmy o kapsułkach do prania, które podbijają rynek środków tego rodzaju. Perlux to marka, która znalazła na to swój bardzo oryginalny sposób. Ich środki nazywane są perłami i są dostępne w kilku wariantach zapachowych. W ofercie znajdziemy Perlux color (przeznaczone do ubrań kolorowych), white (do tkanin białych) baby (specjalne perły do prania z delikatniejszym składem, który będzie w pełni bezpieczny i przyjazny dla najmłodszych) oraz Perlux white, czyli specjalne perły do prania ubrań czarnych, które nie tylko pozbędą się brudu i bakterii, ale także zadbają o to, aby rzeczy nie blakły i były zdatne do użytku przez długi czas.

Bogata oferta środków do prania

Oprócz pereł w ofercie marki Perlux znajdziemy równie koncentraty i płyny do płukania tkanin, odplamiacze itp. Warto zwrócić uwagę szczególnie na te ostatnie, które przez wielu uznawane są za najlepszy produkt tego typu na rynku. Z odplamiaczami tej marki uda się usunąć nawet najgorsze plamy tj. pozostałości po czerwonym winie, szmince, podkładzie oraz produktach spożywczych, które ze względu na ich skład ciężko usunąć. Stosowanie odplamiaczy Perlux na chwile przed praniem pozwoli nie tylko usunąć plamę, ale także wrócić do wcześniejszego stanu i koloru, jaki posiadała tkanina. To bardzo wygodny sposób. Podobnie z koncentratami do płukania, które pozwolą uzyskać świeży zapach materiałów po wypraniu, jak również zapewnia odpowiedni poziom dezynfekcji nawet w przypadku prania w niskich temperaturach. Perlux to marka stworzona z myślą o codziennym życiu, które przecież może być łatwe!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ