Biznesowy angielski dla każdego

Strona Language Business jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Łatwo znaleźć na niej istotne dla użytkownika informacje. W górnej stopce umieszczone zostało menu, które jest możliwie krótkie, przez co użytkownik nie czuje się przytłoczony. Znajdziemy w niej zakładki, które przekierowują do różnych podstron. Pierwsza z nich to „Home”, za pomogą której możemy wrócić do strony głównej. Następnie znajdują się także: blog, oferta, kontakt oraz sekcja „O Nas”. Takie rozmieszczenie podstron w menu pozwala zaoszczędzić użytkownikowi czas na poszukiwania ważnych informacji. Dzięki temu użytkownik może poruszać się po całej stronie w prosty sposób i zostaje na niej na dłużej. Sprzyja temu także ładny design strony.

Poniżej znajduje się ruchome menu. To świetne miejsce na umieszczenie ważnych artykułów lub podstron. W ten sposób użytkownik szybko dowiaduje się, co jest przedmiotem całej strony internetowej, a przy okazji może bardziej zainteresować się ofertą Language Business.

Language Business – angielski i inne języki

Użytkownik może stać się potencjalnym klientem w następnej sekcji strony. Dowiaduje się z niej, dlaczego Language Business jest szkołą językową, którą warto wybrać, jeśli chce się doskonalić umiejętności z różnych języków oraz zdobywać nową wiedzę z zakresu języka obcego biznesowego. W tej sekcji strony użytkownik dowie się ważnych informacji w pigułce. W szkole językowej Language Business pracują lektorzy posiadający dwudziestoletnie doświadczenie. Są oni świetnie wykwalifikowani oraz współpracują z metodykami nauki. Ci drugi wiedzą doskonale, jak uczyć się efektywnie i szybko. Są oni odpowiedzialni za przekazanie wiedzy wielu kursantom, którzy pracują w przeróżnych branżach.

Angielski w biznesie – dlaczego warto wybrać Language Business?

W ofercie szkoły językowej znajduje się angielski Languagebusiness. Szkoła ta proponuje zajęcia zarówno online, jak i stacjonarne. Dzięki temu każdy klient może wybrać formę zajęć, która bardziej mu odpowiada. Zdobędą oni tam wiedzę praktyczną, którą wykorzystają w pracy oraz poza nią. Po ukończeniu kursu języka angielskiego absolwenci potrafią podejmować rozmowy biznesowe oraz tzw. small talk.

Następna sekcja strony mówi o tym, że kurs w Language Business składa się z zajęć z lektorem (do wyboru zajęcia stacjonarne oraz online), aplikacji stworzonej specjalnie dla tej szkoły językowej (dzięki niej kursanci uczą się także w domu z ponad 300 przygotowanych wcześniej lekcji) oraz z audytów językowych, które mają na celu sprawdzenie wiedzy kursantów.

W Language Business pracuje aż 50 lektorów, którzy specjalizują się w przekazywaniu wiedzy z 12 języków. Przeszkolili już ponad 10000 kursantów, którzy chwalą sobie wiedzę zdobytą podczas zajęć. Oferta jest elastyczna i przystępna cenowo. Dzięki temu pracownicy różnych firm mogą podszkolić swoje umiejętności językowe.

Na dole strony umieszczona została mapa, dzięki której można szybko znaleźć firmę Language Business i bez problemu do niej dojechać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ