Przeprowadzki Łódź

Planujesz przeprowadzkę do centralnej Polski? Chcesz poznać i zaprzyjaźnić się z Łodzią? Jest to miasto, w którym dostępny jest duży wybór uczelni wyższych, dzięki czemu młode osoby mogą uczyć się w wybranym przez siebie kierunku i rozwijać skrzydła.

A może przeciwnie – planujesz wyprowadzkę poza granicę tego liczącego 700 tysięcy mieszkańców miasta? Łódź jest miastem słynącym z ulicy Piotrkowskiej, manufaktury i stajni jednorożców. Ma ona jednak nam znacznie więcej do zaoferowanie niż tylko popularne, wszystkim znane miejsca.

Bez względu na to, czy planujesz relokację do czy z Łodzi przed Tobą ważny etap – organizacja przeprowadzki. Możesz zdecydować się na samodzielne zaplanowanie i zorganizowanie każdego jej etapu, możesz również skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmują się tematem przeprowadzek na co dzień! Fortis jest firmą przeprowadzkową, która swoją siedzibę ma w Łodzi przy ulicy Okopowej 70/106. Pracownicy Fortis znają Łódź jak własną kieszeń, dojadą do każdego jej zakamarka oraz do każdej dzielnicy dokładnie wtedy, kiedy będziesz potrzebować ich pomocy! Jeśli chcesz poznać bliżej Fortis to zapraszam na stronę https://fortis-przeprowadzki.pl/.

Przeprowadzka z pomocą firmy przeprowadzkowej – jaką pomoc uzyskasz?

Współpraca z Fortis rozpoczyna się od bezpłatnej wyceny – fachowcy dokładnie obliczą ostateczny koszt całej usługi, a Ty podejmiesz decyzję czy jest to dla Ciebie wystarczająco korzystna oferta.

Fortis oferuje kompleksową usługę – fachowcy dokładnie zaplanują każdy etap przeprowadzki, solidnie zapakują oraz zabezpieczą i przygotują do transportu Twoje rzeczy, przeniosą i przewiozą Twój dobytek do nowego lokum, a następnie wszystkie rzeczy rozpakują. Pracownicy Fortis mogą pomóc Ci również w podłączeniu sieci internetowej czy telewizji. Co ważne – grupa specjalistów zadba również o to, aby zabezpieczyć ściany oraz podłogi zarówno w mieszkaniu, jak i na klatce schodowej czy w korytarzu jeśli jest to mieszkanie w bloku czy kamienicy. Zadbają oni o to, aby nie spowodować żadnych szkód ani zniszczeń.

Nie musisz martwić się przeniesieniem fortepianu, pianina, stołu bilardowego czy każdego innego wysokogabarytowego przedmiotu. Fachowcy Fortis doskonale wiedzą jak to zrobić i jak odpowiednio zabezpieczyć nawet delikatny sprzęt na czas transportu, aby uniknąć jego uszkodzenia.

Firma transportowa Łódź z możliwością magazynowania

Fortis prócz usługi przeprowadzkowej oferuje również swoim klientom możliwość przechowania przedmiotów w odpowiednio przygotowanych magazynach. Dzięki optymalnym warunkom, które są tam zachowane możesz mieć pewność, że Twoje przedmioty są bezpieczne i nie ulegną zniszczeniu. Magazyn w Łodzi jest świetnie zabezpieczony. Monitoring oraz alarm antywłamaniowy pozwala klientom “spać spokojnie”. Możesz zdecydować się zarówno na krótko jak również długoterminowy wynajem magazynu. Do wyboru są powierzchnie o metrażu od 5m² do 100 m².

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ