Ogrzewacze ogrodowe – długi sezon na tarasie

Ogrzewacze ogrodowe to efektowne urządzenia, które coraz częściej znajdują swoje miejsce na tarasach i w altanach ogrodowych. Jeśli lubimy spędzać w ogrodzie dużo czasu albo lubimy przesiadywać na tarasie do późna w nocy, wówczas warto rozważyć zakup ogrzewacza ogrodowego. To również doskonałe rozwiązanie na to, aby przedłużyć sezon w restauracyjnych ogródkach. Na stronie https://extrakominki.pl/ogrzewacze-ogrodowe dostępna jest pełna oferta nowoczesnych, stylizowanych ogrzewaczy przeznaczonych do zastosowania zewnętrznego.

Wolnostojące ogrzewacze gazowe

Stylowe ogrzewacze ogrodowe PATIO wykonane ze szkła są niezwykle efektowne i znakomicie wkomponują się w przestrzeń tarasu czy restauracyjnego ogródka. Wyglądają jak eleganckie, modernistyczne lampy, dlatego tworzą niesamowity, przytulny nastrój. Zaprojektowane w taki sposób, aby płomień we wnętrzu lampy był widoczny z czterech stron. W zależności od modelu ogrzewacze mogą być sterowane manualnie lub za pomocą automatycznego pilota. To wygodne rozwiązania, zwłaszcza w przypadku ogrzewaczy ustawionych w restauracji czy barze na świeżym powietrzu, gdyż obsługa może szybko i bez trudu podkręcać lub obniżać temperaturę.

Dekoracyjny piec ogrodowy – Pochodnia

Dekoracyjna pochodnia ogrodowa zasilana na pellet jest trwałą konstrukcją na stabilnej podstawie, którą można również przytwierdzić do podłoża. Lampa ma kształt prostopadłościanu o solidnej postawie zwieńczonej lekkim szklanym kloszem. Całość została  wykonana z wysokiej klasy stali, która sprawia, że piec jest oporny na zmienne warunki atmosferyczne, m.in. niskie temperatury oraz opady. Dolna komora urządzenia pomalowana na czarno farbą proszkową w celu lepszego zabezpieczenia powierzchni, a pojemny zbiornik na opał zapewnia stałą pracę pieca przez okres 3,5 godziny. Przez jasne szkło widać efektowne płomienie ognia, które sprawiają, że czujemy się, jakbyśmy znajdowali się w ciepłym i przytulnym miejscu. Lampa – pochodnia tworzy niezwykły klimat zwłaszcza w momencie, gdy zapada zmrok.

Magiczne płomienie – romantyczny nastrój na tarasie

Nowoczesne lampy ogrodowe wyróżniają się prostym designem, który przyciąga uwagę niewymuszoną elegancją. Dlatego właśnie stanowią nie tylko funkcjonalne urządzenia zapewniające ciepło, ale również bardzo dekoracyjne sprzęty, które są neutralne dla zdrowia, gdyż nie emitują żadnych zapachów, a ich praca jest bardzo cicha. Łagodny płomień widoczny przez szybę nie tylko wprowadza spokój i pozwala ukoić nerwy, ale również tworzy magiczną atmosferę. Dodatkowo płomienie rzucają efektowne cienie, co wygląda niezwykle efektownie pogłębiając niezwykły nastrój.

Gazowe lampy tarasowe – na chłodne wieczory i poranki

Niezależnie od pogody i temperatury panującej na zewnątrz – lampy ogrodowe zapewnią ciepło nie tylko w chłodniejsze letnie noce, ale także wczesną wiosną i późnią jesienią. Ciepło bijące z lamp jest przyjemne i nie drażni oczu. Nowoczesna instalacja gazowa zapewnia użytkownikom pełne bezpieczeństwo, a ceramiczny palnik  pięknie eksponuje ogień.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ