Nowe mieszkania Poznań – wymarzone cztery kąty dla każdej rodziny

Zakup mieszkania to bardzo skomplikowany proces, który wymaga odpowiedniego przemyślenia. W końcu decydujemy się na wybrane miejsce, w którym przez najbliższe lata będziemy spędzać czas my i nasza rodzina. Zanim zajmiemy się poszukiwaniem wymarzonego mieszkania powinniśmy zastanowić się nad kilkoma ważnymi kwestiami: lokalizacją, ceną jaką jesteśmy w stanie zapłacić, typem mieszkania (od dewelopera lub z drugiej ręki), rozkładem i orientacją względem stron świata. Decyzja o zakupie mieszkania musi być świadomie podjęta, dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni jakimikolwiek konsekwencjami swojego wyboru i będziemy mogli w pełni cieszyć się wymarzonym lokum.

Obecnie większość osób decyduje się na zakup mieszkania prosto od dewelopera. Takie rozwiązanie daje wiele korzyści dla inwestorów i umożliwia wybranie jak najlepiej dopasowanej oferty do swoich oczekiwań. Współcześnie bardzo zachwalane i rozchwytywane są nowe mieszkania Poznań.

Nowe mieszkania Poznań – wspaniała oferta dla rodziny

Nowe mieszkania Poznań mieszczą się na osiedlu Nove Olendry i są idealną inwestycją dla rodzin. Osiedle Nove Olendry położone jest w pobliżu terenów zielonych, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta – poznańska dzielnica Naramowice. Dzięki dobrze rozwiniętej i dodatkowo rozbudowywanej infrastrukturze, mieszkańcy osiedla mogą w szybkim czasie dostać się do śródmieścia Poznania. Dodatkowo mają możliwość aktywnego wypoczynku w pobliżu własnego osiedla.

Nowe mieszkania Poznań znajdują się w okolicy Rezerwatu Żurawiniec, Góry Morasko, wybrzeża Warty, Nadwarciańskiego Szlaku Rowerowego, leśniczówki, stawów rybnych i wielu innych naturalnych atrakcji. Stanowią doskonałe miejsce dla osób lubiących sport i różnego rodzaju aktywności fizyczne. W tej okolicy każdy rowerzysta, biegacz, a także wielbiciel spacerów lub rodzinnych pikników znajdzie swoje spełnienie. Dodatkowo nie będzie musiał pożegnać się ze spontanicznymi wypadami do centrum miasta, ponieważ na osiedlu jest rozbudowana infrastruktura oraz znajdują się liczne przystanki autobusowe i trasa Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Mieszkania na osiedlu Nove Olendry odznaczają się nowoczesną zabudową jedno i wielorodzinną, a także funkcjonalnym zagospodarowaniem. Charakteryzują się niecodzienną i estetyczną elewacją wykonaną z mineralnej płytki klinkierowej, a także są wzorem ekologicznych rozwiązań (zastosowanie fotowoltaiki). Każdy mieszkaniec osiedla ma tutaj wszystko na wyciągnięcie ręki. W obrębie całego osiedla mieszczą się liczne sklepy spożywcze, placówki bankowe, przedszkola, szkoły, stacje benzynowe, apteki, kawiarnie, bary i restauracje.

Charakterystyka mieszkań w Poznaniu

Nowe mieszkania w Poznaniu mieszą się w dwóch nowoczesnych budynkach znajdujących się na osiedlu Nove Olendry. Posiadają cztery kondygnacje i są wyposażone w windy, tarasy lub ogródki. Mieszkania mają różną powierzchnię, według własnych potrzeb wybrać można lokal od 31 m2 do 83 m2. Na ostatnim piętrze pomieszczenia mieszkalne są wzbogacone o stylową antresolę, która znacząco podnosi standard i zwiększa możliwości wykorzystania lokum.

Ponadto mieszkania w Poznaniu charakteryzują się designerską zabudową i funkcjonalnym rozkładem. Stanowią idealny wzór dla innych budynków mieszkalnych pod względem zastosowania innowacyjnych rozwiązań budowlanych i ekologicznych. Nowe mieszkania w Poznaniu to z pewnością klimatyczne, komfortowe i bezpieczne miejsce do zamieszkania, w którym wszyscy odnajdą spokój i harmonię. Więcej informacji odnośnie aktualnie dostępnych mieszkań można dowiedzieć się na Nove Olendry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ