Nie możesz znaleźć ramki pasującej do Twojego wnętrza? Pomożemy

Chyba nikt nie lubi remontów, jednak trzeba przyznać, że po kilku tygodniach bałaganu w mieszkaniu, cudownym uczuciem jest móc wejść do odświeżonego wnętrza i planowanie udekorowania go. Niestety czasem nie jest to łatwą sprawą i mimo całej przyjemności podczas wybierania dodatków, efekt końcowy często nie jest zadowalający. Jak zatem zabrać się za tworzenie aranżacji? Oto kilka podpowiedzi.

Kolorystyka

To pierwsza rzecz, na którą należy zwrócić uwagę. To jaki wybraliśmy kolor ścian i mebli ma bardzo duży wpływ na to, jakie ozdoby powinniśmy wybrać. Jeśli zdecydowaliśmy się na szarości, beże, czerń i biel, to warto ożywić wystój mocniejszym, kolorowym akcentem. Ramka w kolorze idealnie sprawdzi się jako urozmaicenie wnętrza. Odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku, gdy wybraliśmy kolorowe ściany, dywan, czy np. poduszki i zasłony. W takim wypadku dobrym pomysłem jest zrównoważenie i stonowanie ogólnej aranżacji klasycznymi ramkami w tradycyjnych kolorach, tj. brąz, szarość, czerń lub biel.

Minimalizm, a może na bogato?

Każdy ma swój gust i prawie zawsze, od początku planowania urządzania pokoju wie, jak chce żeby wyglądał. Jedni lubią wystrój surowy, minimalistyczny. Inni wolą, gdy dużo się dzieje i najlepiej czują się we wnętrzach, które są mocno urozmaicone. Zarówno dla jednych jak i drugich kupno ramki na zdjęcie nie powinno stanowić problemu, gdyż branża ta jest bardzo bogata. Jednak należy do tematu podejść z głową. Surowemu wnętrzu warto jest nadać wyrazisty wyraz w postaci mocnej zdobionej ramki, natomiast w przypadku kolorowego i bogatego wnętrza, lepiej jest zachować umiar i dopasować wzór lub kolor ramki do ogólnego stylu wystroju.

ramka

Rama na zdjęcia nie tylko stanowi piękną ozdobę pokoju, jest to też sposób na przedstawienie swoich pięknych wspomnień i relacji z bliskimi. Często ramka, czy to z jednym dużym zdjęciem, czy z kilkoma mniejszymi, jest punktem najbardziej wyrazistym i przyciągającym uwagę. Z tej właśnie przyczyny warto zwrócić uwagę na jej jakość i dopasowanie do stylu wnętrza, gdyż każdy, kto przyjdzie do nas w odwiedziny będzie chciał zobaczyć nasze fotografie. Nawet najpiękniejsze zdjęcie straci swój urok, gdy będzie oprawione w niedopasowaną ramkę.

Niezależnie od tego czy decydujemy się na wystrój wnętrza w stylu skandynawskim, klasycznym czy z przepychem – ramki dostępne na stronie: https://www.ramka.pl/ idealnie się wpiszą w każdy z nich. Wybór ramek na zdjęcia w tym sklepie internetowym jest tak urozmaicony, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie tu coś idealnie dopasowanego do wnętrza swojego domu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ