koszulka z nadrukami

Dziś niemal każdy chce wyróżniać się na tle reszty. Robimy to makijażem czy też ubiorem. Wybieramy coś kolorowego, ekscentrycznego, oddającego naszą osobowość, hobby, humor. Zazwyczaj jednak sięgamy po gotowe produkty, które nie są tak unikalne, jak mogłyby być. Dlatego właśnie stworzenie koszulek z własnym nadrukiem może pomóc Ci w wyrażeniu siebie!

Koszulki dziś dostępne są w najróżniejszych rozmiarach, fasonach, kolorach, z rozmaitymi motywami. Nie wszystkie jednak oddają naszą osobowość i stan ducha. Niewiele osób o tym wie, ale można stworzyć własny t-shirt z nadrukiem, o jakim marzymy. To prostsze, niż się wydaje. Przynosi też wiele korzyści. To pomysłowe rozwiązanie, które może stanowić idealny prezent dla siebie lub dla kogoś bliskiego.

Koszulka dobra na wszystko

Koszulki z nadrukiem https://www.123koszulki.pl/ możemy kupić dla siebie, bliskiego, pracowników, swojej drużyny, będą przydatne także w wielu innych przypadkach. Dzisiejszy szeroki wachlarz możliwości sprawia, że możemy personalizować je dowolnie. Wystarczy wybrać grafikę lub napis oraz technikę druku, typ koszulki i dobrą firmę, która zajmie się realizacją naszej wizji. Pokaż swój indywidualizm oraz kreatywność, obmyślając wzór, który się na niej znajdzie. Może być to logo ulubionego zespołu, jakiś cytat lub rysunek, mem, grafika, kard z filmu, zdjęcie. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia.

Co ważne, taką koszulkę możesz wykonać dla siebie. Do noszenia na co dzień, specjalną okazję lub do uprawiania sportów. To jednak nie wszystkie możliwości. Co powiesz na koszulki, które będą do siebie pasować, skierowane specjalnie do par? Mogą być to t-shirty, które będą się uzupełniać, będą mieć tę samą grafikę lub napis. Jest to również fenomenalne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego. Przygotowując spersonalizowaną koszulkę pokażesz, że doskonale znasz solenizanta i być może spełnisz jego małe marzenie.

Różne metody druku

Firmy, które oferują koszulki z nadrukiem pracują zazwyczaj przynajmniej kilkoma metodami druku.

  • Sitodruk – skierowany jest do osób, które chcą zakupić ponad 100 koszulek i zależy im na niskim koszcie. Grafika powinna być prosta, wektorowa, wykorzystująca jeden wzór. Rysunek lub napis nakładany jest na specjalną siatkę, która później przyciskana jest do tkaniny.
  • Druk cyfrowy DTG – w tej metodzie wykorzystywana jest specjalistyczna drukarka cyfrowa. To świetna metoda dla osób, którym zależy na wysokości. Grafika drukowana jest na tkaninie, przy jednoczesnej wysokiej dbałości o szczegóły. Czas realizacji projektu nie jest długi, a koszt jest niski.
  • Druk sublimacyjny – to metoda, stosowana przede wszystkim przy odzieży sportowej, „oddychającej”. Gwarantuje nasycony wydruk, zachowując żywe kolory. Projekt klienta przenoszony jest na specjalny papier sublimacyjny. Wysoka temperatura pomaga odcisnąć go na tkaninie, zmieniając stan skupienia farby w gaz, który łączy się na stałe z włóknami materiału. To zapewnia mu ogromną trwałość.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ