Mówi się, że dom jest tam, gdzie jest twoje serce – to prawda. Jedni żyją w malutkich ciasnych mieszkaniach i są szczęśliwi, inni chociaż mają przestronne domy nie mają się do kogo odezwać czy przytulić. Bez względu jednak na to gdzie mieszkamy i jak gruby jest nasz portfel każdy szuka miejsca, w którym mógłby się czuć dobrze i szczęśliwie. Dom jest przecież miejscem, do którego wracamy po całym dniu pracy. Dom ma być naszą ostoją, schronieniem, miejscem, w którym odpoczywamy i ładujemy baterie na kolejny dzień.

Wieś czy miasto, dom czy mieszkanie? Co byś wybrał gdybyś twój portfel nie miał dna? Najlepiej gdyby dało się to jakoś połączyć, prawda? Piękny dom w uroczej okolicy w centrum dużego miasta. Cisza i szum drzew – gdy wyjrzysz za okno, ale jednocześnie tak blisko centrum, by wyjście do apteki czy sklepu nie zajmowało pół dnia. Myślisz, że to niemożliwe? Myślisz, że to bajka? Tak, to jest bajka! I ta bajka może być twoja, bo takie bajkowe osiedle istnieje naprawdę!

Osiedle Ventana to miejsce, w którym natura łączy się z nowoczesną architekturą tworząc przestrzeń odpowiadającą współczesnym potrzebom. Położone tylko 10 km od Warszawy, w Walendowie  – na tyle blisko miasta, by nie czuć się wyalienowanym od cywilizacji i na tyle daleko, by nie dokuczał nam zapach spalin i hałas samochodów. Zapierające dech w piersiach widoki z okien, urocze stawy, szumiące lasy, sprawiają, że we własnym domu czujemy się jak w bajce. Kolejnym atutem, który stanowi o wyjątkowości okolicy jest to, że osiedle Ventana położone jest blisko Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Jeśli więc uwielbiasz spacery, wycieczki rowerowe, nordic walking albo poranne bieganie to wymarzone miejsce na takie aktywności. Młodsi mieszkańcy też nie będą się nudzić, bogato wyposażony plac zabaw i kort tenisowy zapewnią atrakcje każdemu dziecku.

Rezydencje w Walentowie stworzone zostały w eleganckiej estetyce angielskiego stylu. Klasyka i nowoczesność z elementami wyszukanego stylu stanowią o najwyższej jakości każdego budynku znajdującego się na osiedlu Ventana. Starannie i bardzo przemyślanie zagospodarowana przestrzeń oraz całodobowa ochrona dają nie tylko poczucie spokoju, ale i bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom.

Jeśli ważne jest dla ciebie to gdzie mieszkasz i jak mieszkasz, jeśli szukasz miejsca w którym ty i twoja rodzina odnajdą spokój i wytchnienie to osiedle Ventana jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Wybierając tą właśnie okolicę zasmakujesz prawdziwych luksusów i sprawisz, że twój dom będzie tam gdzie twoje serce.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ