Firma Nibe-Biawar to znany i ceniony dostawca rozwiązań grzewczych dla budynków najróżniejszego rodzaju – domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, obiektów przemysłowych czy biur. Wśród jej produktów na szczególne wyróżnienie zasługują jednak kotły grzewcze Pellux które łączą w sobie najnowsze zdobycze technologii oraz lata doświadczeń nie tylko krajowych, ale również skandynawskich konstruktorów. Z całą odpowiedzialnością jesteśmy gotowi stwierdzić, że nasze kotły spełniają nawet najbardziej wyśrubowane normy dotyczące jakości.

Podczas projektowania kotłów Pellux stawiamy przede wszystkim na solidność, tak, aby mogły one służyć właścicielom bardzo długo i zachowywały maksimum odporności na zużywanie się i awarie. W tym celu do produkcji używamy wyłącznie pierwszorzędnych materiałów, które są w stanie bez najmniejszego problemu znieść wysokie temperatury, na które narażone są podczas pracy. Nasze kotły są zarazem niezwykle funkcjonalne i efektywne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają dostępu do gazu ziemnego i których domy w założeniu mają wykorzystywać odnawialne źródła energii i wykazywać niskie zapotrzebowanie na sztuczne dogrzewanie.

Ogromnym atutem kotłów Pellux jest również prostota użytkowania a także mechanizm sterowania dający ogromne możliwości w zakresie dopasowywania pracy kotła do własnych potrzeb i preferencji. Nawet ktoś, kto nie ma żadnego doświadczenia z podobnymi urządzeniami, bez najmniejszego problemu poradzi sobie z obsługą kotła Pellux. Praca naszych kotłów jest w pełni zautomatyzowana, nie trzeba ich doglądać i kontrolować – gwarantujemy, że nawet w najtrudniejszej sytuacji można im w stu procentach zaufać.

Systemy ogrzewania oparte na kotłach Pellux można rozbudowywać niemal w nieskończoność, między innymi o takie udogodnienia jak moduł GSM, zastosowanie sondy Lambda, czy sterowanie pogodowe. Kotły Pellux jako serce systemu ogrzewania spisują się doskonale – ich skuteczność zdecydowanie dystansuje konkurencyjne produkty. Sprawność kotła sięga 90 – 92%, co jest wynikiem naprawdę imponującym.

Więcej na temat naszych kotłów dowiesz się ze strony http://pellux.pl/. Jeśli interesują Cię zastosowane w nich rozwiązania technologiczne, dostępne akcesoria do systemów grzewczych i inne informacje na temat marki Pellux – zapraszamy do jej odwiedzenia i do kontaktu. Kotły Pellux są w całości produkowane w Polsce, w zakładach Nibe-Biawar w Białymstoku. Sięgając po ten produkt na pewno się nie zawiedziesz i zapewnisz sobie skuteczne ogrzewanie na długie lata.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ