Food Cleaner - myjka do żywności

Każdy z nas na sumieniu ma przynajmniej jedną truskawkę zjedzoną „prosto z krzaczka”, lub wytarte o rękaw jabłko. Nie ma się czemu dziwić – soczyste owoce i warzywa kuszą swoim wyglądem i zapachem. W końcu to bomba witaminowa, a zdrowe odżywianie to klucz do długiego życia. Niestety, wraz ze zmianami klimatu i tempa życia samo mycie owoców i warzyw pod bieżącą wodą przestało wystarczać. Brud, pozostałości po nawozach chemicznych, wosk, który utrzymuje owoce i warzywa w idealnym stanie (zwłaszcza importowane), pleśń, jaja pasożytów, wywołujące groźne choroby, a także metale ciężkie i zarazki to niewidoczne dla oka niebezpieczeństwo, któremu musimy stawiać czoła. Co zrobić i jak się chronić, aby żyć długo i zdrowo?

Myjka do żywności – co to takiego?

Ze względu na różnorodność i ilość stosowanych ulepszaczy i środków ochrony ciężko jest się ich pozbyć stosując samą wodę. Niemyte owoce i warzywa grożą z kolei wieloma chorobami (np. bąblowica, wywołana połknięciem jaj tasiemca, zakażenie bakteriami z grupy Salmonella, zaburzenia żołądkowo-jelitowe). Wielu zaleca domowe sposoby, m.in. kąpiele wodne w roztworze z octem i solą, jest to jednak czaso- i pracochłonne. Na szczęście w sprzedaży pojawił się produkt, który pozbywa się wszelkich zarazków, grzybów i brudu – myjka do żywności Food Cleaner! To innowacyjne urządzenie, które w łatwy, szybki i dokładny sposób oczyszcza myte produkty, nie zmieniając ich smaku ani zapachu.

Jak działa Food Cleaner?

Myjka do żywności Food Cleaner to poręczne urządzenie, które pozbywa się pestycydów, pleśni, zarazków, pasożytów i metali ciężkich. Dzięki zastosowaniu technologii ultradźwiękowej i nasycaniu wody ozonem usuwa nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia w zaledwie kilka minut. Ultradźwiękowa myjka ozonowa do warzyw i owoców posiada badania laboratoryjne i bez problemu rozprawia się nawet z glifosatem, będącym w składzie preparatów chwastobójczych.

Jak działa Food Cleaner

Myjka do żywności jest lekka, wyróżnia ją nowoczesny design i prosta obsługa. Dodatkowo mycie owoców i warzyw to nie jedyne zdolności myjki. Ultradźwiękowa myjka do owoców i warzyw wyposażona jest w trzy programy: owoce/warzywa, mięso oraz przedmioty, dzięki czemu oczyścimy zakupione ryby i kurczaka na targu, a także przedmioty użytku domowego, np. klucze, deski kuchenne, lub okulary. Myjka do żywności świetnie poradzi sobie z dezynfekcją dziecięcych butelek, smoczków, czy też plastikowych i gumowych zabawek, pozwalając na spokój zabieganym rodzicom. Wystarczy włączyć urządzenie, włożyć do pojemnika z wodą i mytymi produktami, wybrać odpowiedni program i gotowe! Resztę ‘brudnej roboty’ wykona myjka do żywności Food Cleaner.

Myjka ultradźwiękowa

Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców to przyjaciel wielu rodzin – zapewnia czystość i dezynfekcję w kuchni i nie tylko. Dbając o bezpieczeństwo i zdrowie swoich najbliższych warto jest sięgnąć po specjalistę, który w prosty i szybki sposób rozprawi się z drobnoustrojami, bakteriami i zarazkami w mniej niż 5 minut, a myjka do żywności Food Cleaner właśnie to potrafi.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ